Як підібрати біжутерію до одягу.

Сучасна індустрія моди пропонує великий асортимент прикрас і серед них не останнє місце займає біжутерія, яка давно перестала вважатися чимось позбавленим смаку і дешевим. Правильно підібране прикраса доповнить будь-який наряд.
Інструкція
1
Підбирайте для відкритих і обтягуючих нарядів прикраси в східному стилі. Для лаконічних і скромних суконь підійде витончена і лаконічна біжутерія. Об'ємні та яскраві кільця, намиста, вигадливі багатоярусні браслети прикрасять наряд в молодіжному стилі.
2
Велику помітну біжутерію вибирають упевнені в собі жінки. Однак керуйтеся правилом «чим менше, тим краще». Не носіть більше одного масивного вироби, інакше ви будете виглядати непривабливо.
3
Підберіть до тонкої і довжиною шиї короткі ланцюжки, намиста з круглими камінчиками - це зробить шию ще витонченіше. До повної шиї виберіть масивні ланцюжки і намиста середньої довжини - так ви сместите акцент уваги на потрібне для вас місце. Широку шию прикрасить кольє з декількома рядами або довгий ланцюжок з кулоном.
4
Носіть сережки-підвіски, якщо володієте круглим обличчям. Вони додадуть вам чарівність і загадковість. Круглі, випуклої форми сережки підійдуть до овального особі. Якщо особа має трикутну форму, то уникайте прикрас з чіткими кутами.
5
Купуйте тонкі кільця для коротких пальців. Для довгих і тонких пальців підійдуть будь кільця, крім великих перснів з масивними каменями.
6
Браслети носите такої ширини, щоб проходив палець між рукою і ним. Для руки з широким зап'ястям підійдуть широкі браслети.
7
Не носіть разом повні комплекти прикрас, що складаються з кілець, сережок, намист, браслетів. Це виглядає громіздко і безглуздо. Носіть роздільно сережки і браслет або кільце і намисто.
8
Поєднуйте прикраси з макіяжем, кольором сукні, зачіскою. Не носіть біжутерію на тих частинах тіла, увагу яких ви хотіли б уникнути. Не варто змішувати біжутерію з виробами з дорогоцінних металів.
9
Керуйтеся вибором кольору прикрас у відповідності зі своїм кольором волосся і шкіри. Темноволосим дамам зі світлою шкірою підходять прикраси з чорного, рожевого, жовтого кольору. Русявий жінок з оливковою шкірою прикрасять вироби бордового, блакитного, сталевого, рожевого кольору. Світловолосим жінкам з персиковою шкірою підійде біжутерія зеленого, синього, жовтого кольору. Рудоволосих жінок прикрасять вироби з темно-синіх, зелених, оливкових відтінків.