Як залити файл на хост.

Для організації доступу до файлів в інтернеті можуть бути використані різні протоколи, які, виходячи з місця зберігання, можна поділити на дві групи. Одна з них (peer-to-peer або P2P) припускає, що файли залишаються в комп'ютері їх власника, куди і відправляють запити усі бажаючі отримати до них доступ через відповідне програмне забезпечення. Інша група вимагає розміщення файлів на інтернет-серверах. Другий спосіб використовується дуже часто, що і робить вельми актуальним питання заливки файлів на сервер.
Інструкція
1
Використовуйте менеджер файлів, розміщений на сервері, якщо у вас є сайт. Такий менеджер вбудовується практично в усі системи управління сайтами і не вимагає використання додаткового програмного забезпечення. Наприклад, в панелі управління системи UCOZ потрібне посилання так і називається - «Файловий менеджер». Клацніть по ній, потім натисніть кнопку «Обзор», щоб відкрити стандартний діалог пошуку потрібного файлу у вашому комп'ютері. Відшукавши, виділіть її та натисніть на кнопку «Завантажити», після чого скрипти системи управління почнуть процес копіювання файлу з вашого комп'ютера на сервер. Схожий менеджер файлів містять і панелі управління хостингових компаній.
2
Скористайтеся будь-яким ФТП-клієнтом в якості альтернативи менеджеру файлів. Це резидентна програма, яка здійснює копіювання файлів між хостингом сайту і вашим комп'ютером. Запустивши її, ви побачите інтерфейс, схожий зі стандартним Провідником - дві панелі, в одній з яких знаходиться дерево папок вашого комп'ютера, а в іншій - веб-сервера. Сама процедура завантаження файлів у вибрану папку на сервері хостингу гранично проста - досить перетягнути вибраний об'єкт з однієї панелі в іншу. Можна перетягувати файли і з робочого столу або з вікна Провідника. Однак перш ніж приступати до процедури завантаження доведеться додати в програму інформацію про сервері хостингу - його адресу, логін і пароль для підключення.
3
Завантажте файл на сервер сервісу файлообміну, якщо у вас немає свого сайту або немає бажання його використовувати для цієї мети. Цей варіант теж не вимагає ніяких додаткових програм, операція зводиться до заповнення відповідних форм на сторінках сайту обраного сервісу. Після закінчення процедури у вашому розпорядженні буде http-посилання на долучення.