Як назвати другу дитину.

Народження другої дитини - другий дуже важливий і відповідальний крок у житті майбутніх батьків. Підбір ім'я новонародженому маляті - справа не з простих. Адже ім'я впливає на подальшу долю людини. Батьки часто спираються на сімейні традиції, модні віяння, на національні, релігійні та навіть на власні політичні погляди. Також, важливе значення при виборі імені для свого чада має час року, коли він з'явився на світ.
Вам знадобиться
  • Час, число, місяць і рік народження дитини.
Інструкція
1
З давніх часів люди зраджували величезне значення вибору імені для своєї майбутньої дитини, іноді навіть загадували кілька імен наперед, так як народжували велика кількість дітей. З самого народження ім'я давало характеристику його власнику, і супроводжувало все його життя, зобов'язуючи підтверджувати його значення.
2
Особливе значення має час року, коли народилася дитина. Не дарма за традиціями минулих століть для малюка вибирали ім'я за календарем (святках). Підходящим було саме близьке ім'я до дати народження (спочатку до дати хрещення).
3
Найчастіше при виборі імені для другої дитини, батьки спираються на той факт, що у них вже є малюк, який має ім'я, прізвище та по батькові. Тому виникає наступне питання, а чи треба, щоб ім'я другого дитя відповідало попереднього або може урізноманітнити родичів по імені?
4
Існує велика кількість імен, які беруть свій початок з різних народів світу: слов'янські, мусульманські, західні, латинські, єврейські, грецькі і т.д. Одне з головних значень вибору імені для малюка має його поєднання з по батькові.
5
Рекомендується, щоб обране ім'я вимовлялося і запам'ятовувалося як само по собі легко, так і з по батькові. Важко вимовляємо імена стають мимовільної перешкодою в спілкуванні і викликають напругу з боку того, хто звертатиметься, а також незручність у того, до кого звертатимуться.
6
Потрібно врахувати і те, щоб дане ім'я не утрудняло утворення пестливих форм. Такі нюанси передають різні ставлення до людини. Якщо це хлопчик, то його ім'я має легко перетворювати батькові, щоб майбутньому онукові не принесло це страждання.
7
Зовсім небажано називати дитину ім'ям батька або матері, так як це надає нестійкості в характері, підвищується емоційність, зайва дратівливість. Це пояснюється тим, що дитина і так багато чого успадковує від своїх батьків, і добре, якщо це будуть кращі якості, але частіше за все буває навпаки.
Зверніть увагу
Дуже часто при хрещенні священик не знаходить в святках обраного імені батьками і пропонує змінити його. В цьому немає нічого страшного. З давніх давен наші предки давали дитині два імені. Під одним хрестили і не поширювалися про нього, а в зверненні до дитини використовували інше, обране ними заздалегідь.
Корисна порада
Зовсім не рекомендується називати дитину на честь померлих родичів, а також живих бабусь і дідусів.