Як вибрати набір інструментів. набори інструментів для дому та дачі.

Набори інструментів мають велику кількість плюсів для любителів робити все своїми руками. У них все розташовується на своєму місці, і немає необхідності шукати потрібний інструмент. Хороший набір інструментів зручно носити з собою через невеликої ваги. А закінчивши роботу, ви побачите чи всі інструменти на місці.
Інструкція
1
Вибрати набір інструментів нескладно, якщо ви намітили собі майбутню роботу. У наборах для сантехнічних робіт повинні бути ключі для труб і пристосування для нарізування різьби.
2
При проведенні електромонтажних робіт у наборі будуть викрутки, ножиці, ножі та інструмент для зачистки проводів, індикаторна викрутка. Такі набори комплектуються сумкою, яку зручно носити.
3
Якщо набір інструментів купується для виконання широкого спектру робіт, то зверніть свою увагу на комплект, який має великий асортимент аксесуарів. Весь набір повинен бути в спеціальному кейсі, що виключає втрату дрібних насадок і біт.
4
При наявності у вас шуруповерта і дрилі, розглядайте набори без викрутки, а тільки з комплектом витратного матеріалу. Знаючи свою майбутню роботу, придбайте спеціалізований набір, наприклад, магнітний тримач для шуруповерта з десятьма бітами. Набори інструментів повинні бути функціональні і довговічні.
5
При виборі набору інструментів зверніть увагу на те, як працюють запірні механізми. Вони повинні надійно закриватися і легко відкриватися. Покриття ручок повинні щільно прилягати до основи і не ковзати. Під необхідні дрібниці повинно бути окреме місце.
6
Самий підходящий варіант для домашнього майстра - це універсальний набір інструментів. У цей набір входять кусачки, плоскогубці, викрутки, свердла, молоток, гайкові ключі. Доповненням до цього набору може бути електродриль або перфоратор. За допомогою спеціальних насадок на електродриль ви отримаєте шліфувальну машинку.
7
Вибираючи набір інструментів, уважно розгляньте і поторкайте його комплектуючі деталі. Ознайомтеся з відповідною документацією, інструкцією. З'ясуйте, чи має виробник інструментів сервісний центр у вашому місті.
8
Пам'ятайте, що навіть самі повні набори інструментів не завжди здатні задовольнити ваші запити. Тому придбайте необхідний вам базовий набір, а при необхідності доповнюйте його.
Рано чи пізно автовласники стикаються з необхідністю лагодження машини. Причому неважливо, якого роду може бути проблема - невелика, коли потрібно відкрутити і прикрутити панельку, трохи більше, коли доводиться міняти колесо, або занадто складна, що можуть виправити тільки в спеціалізованому сервісі. У кожному разі, водієві краще завжди мати під рукою набір інструментів, який допоможе в разі несподіваної поломки на дорозі.
Про набори інструментів для автомобіля йдеться досить часто. Але рідко акцентується увага на тому, що повинно в такий набір входити. Адже не вийде просто взяти кілька інструментів, якими ви користуєтеся для ремонту будинку, закинути х в багажник і вважати свою місію виконаною. Для автомобіля потрібні свої кошти для ремонту.

Що входить в набір інструментів для авто

Оптимальним варіантом буде покупка вже готового універсального набору інструментів для автомобіля, за допомогою якого можна без проблем здійснити ремонт залізного коня. Придбати такий можна в будь-якому автомагазині або на спеціалізованому ринку. Як варіант, замовити універсальний набір автоінструментів можна і в інтернеті.
Якщо ж ви вважаєте, що в універсальному наборі далеко не повний перелік того, що необхідно, можете зібрати його самостійно. Ящики для інструментів сьогодні удосталь продаються у великих супермаркетах.
Щоб поломка авто не застала вас зненацька, бажано мати у своїй машині наступний набір інструментів: - хрестові і шліцьові викрутки, торцеві автомобільні ключі, змінні головки; - комірець з довгою ручкою і шарніром, розвідні і гайкові ключі; - динамометричні ключі, молотки, плоскогубці, щипці; - бокорізи, затискачі, зубило, ножівка по металу, напилок, набір надфілів; - знімачі для пружин і клапанів, ареометр, домкрат, шприц для змащування.
Жінкам, до речі, також бажано мати подібний набір у своєму авто. І хай вони самі користуватися таким найчастіше не вміють, раптом їм зупиниться допомогти професійний майстер.
Якщо вникати в деталі повного переліку інструментів, можна зрозуміти, що більше половини з них в наборі не буде. І до цього слід бути готовим. Варіантів тут може бути тільки 2: або залишити, як є, або докупити все відсутню самостійно.

Як вибирати інструменти

Оптимальний варіант - вибирати інструменти перевірених марок і відомих виробників. Адже, купуючи інструменти незнайомі, досить складно визначити їх якість на око. А дізнаватися про те, що вони так собі вже в процесі ремонту поломки авто, не найкраще заняття. У зв'язку з цим професіонали радять купувати інструменти тільки в спеціалізованих магазинах. Так, буде дорожче, але зате ви отримуєте гарантію якості. Купити дешево інструменти можна на ринку. Сьогодні ринок автоінструментів досить лояльно ставиться до тайванських виробників. Вони вже навчилися створювати свої інструменти, грунтуючись на вимоги і стандарти РФ. Тому не поспішайте списувати їх з рахунків. Тим більше, що експерти відзначають поліпшити якість їхньої продукції. Перед тим як вирушати купувати набір інструментів, визначте собі суму, яку ви готові на нього витратити. Скласти приблизний кошторис можна, вивчивши вартість потрібних вам деталей в інтернеті. Пам'ятайте, що дорогі і професійні набори вам ні до чого. Сьогодні є досить багато аналогів за менший гроші, але не гіршої якості.