Як позбутися від болю в серці.

Болі в серці - тривожний сигнал, який не можна ігнорувати. Важливо саме пройти повне обстеження і виявити причину їх виникнення. Ну а щоб полегшити стан, потрібно приймати заспокійливі трави, збори та препарати. Варто зауважити, що лікарські засоби повинен призначати тільки лікар, тому перший час до з'ясування всіх можливих причин вам можуть призначити лише фітотерапію.
Вам знадобиться
  • - заспокійливі засоби;
  • - лікарські трави;
  • - глід;
  • - препарати з калієм і магнієм.
Інструкція
1
Прийміть валідол, валокордин або валеріану. Зазвичай ці препарати дуже швидко знімають болі в серці. Але вони не настільки безпечні як здаються. До складу валокордина входить фенобарбітал, який не кращим чином впливає на здоров'я, тому краще все ж не захоплюйтеся. Безпечнішим вважається валідол і валеріана, їх ви можете приймати періодично.
2
Купіть траву пустирника і валеріани. Змішайте її в рівних кількостях. Заварюйте по 1 чайній ложці на склянку, настоюйте близько 15-30 хвилин. Приймайте 4 рази на день по 50 мл відвару до їди. Перший час ви можете відчувати сонливість, але вона поступово пройде. Якщо болі були викликані розладом, депресією або якими-небудь неприємними подіями у вашому житті, через 15 днів лікування вам стане значно легше.
3
Заварюйте плоди і квітки глоду. На склянку окропу потрібно 15 ягід глоду і 1 столову ложку квіток. Нагрійте на водяній бані, укутайте щільним рушником і настоюйте приблизно годину. Відвар процідіть, і прийміть протягом дня весь стакан. Лікування глодом може бути тривалим, адже він не приносить шкоди організму.
4
Візьміть 2 столові ложки ягід суниці. Залийте 200 мл окропу, настоюйте 30 хвилин. Приймайте замість чаю 3-4 рази на день. Для поліпшення смаку можете додавати цукор або мед.
5
В деяких випадках болі в серці можуть бути викликані недоліком калію і магнію. Приймайте аспаркам, панангін або інші аналогічні препарати. Точне дозування прочитайте в анотації. В принципі, ці кошти не заподіюють шкоди здоров'ю, але може бути індивідуальна непереносимість допоміжних компонентів. Краще всього якщо ви відвідаєте кардіолога і проконсультуєтеся з ним. Займатися лікуванням серця самостійно не можна.