Як вибрати аромалампу.

Перетворити будинок в благоухающий райський сад, зробити повітря в кімнаті цілющим як в сосновому гаю, пробудити чуттєвість або повністю зануритися в медитацію вам допоможе аромалампи. Сьогодні на ринку існує безліч видів цих пристроїв. Найпоширенішими є неелектричні аромалампи, виготовлені з кераміки. Обираючи таку аромалампу, слід врахувати деякі нюанси.
Інструкція
1
Аромалампа неелектричних складається з декількох частин: - ємність, в яку наливається вода і капается масло; - каркас; - гільза для джерела тепла (чайної свічки).
2
Вирішіть, з якого матеріалу буде зроблена ваша аромалампи. Скляні аромалампи та пристрої з металевим каркасом мають достатньо специфічний дизайн. А, отже, вони гармонійно впишуться далеко не в кожен інтер'єр.
3
У декоративних аромалампах з каменю та кераміки є свої переваги і недоліки. Наприклад, камінь і кераміка довго нагріваються, але і довго віддають тепло. Крім того ж вважається, що сеанс ароматерапії буде більш успішним, якщо до аромату ефірних масел додатися енергетика каменю, з якого зроблена лампа. Недоліки кам'яних ламп. По-перше, їх досить важко знайти на прилавках. По-друге, кам'яні пристрої відрізняються досить високою ценой.Что стосується керамічних аромаламп, то вони зазвичай мають невисоку ціну, чималу вагу (а, значить, стійкі) і найрізноманітніший дизайн. До недоліків пристроїв з кераміки можна віднести їх крихкість.
4
Намагайтеся вибрати пристрій зі знімною чашею для масла і води. За нею набагато зручніше доглядати. Адже мити чашу з милом доведеться після кожного використання лампи.
5
Переконайтеся, що чаша для олії з водою досить глибока. Вода не повинна повністю випаровуватися навіть коли стандартна свічка догоріла.
6
Придивляючись до лампи, зверніть увагу на те, що відстань між чашею і свічкою має бути достатньо великим. Вода в чаші правильної лампи нагрівається градусів до 60, але ні в якому разі не кипить, оскільки сильно розігріте ефірне масло втрачає свої цілющі властивості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ash4SRjp2DY
Корисна порада
Щоб отримати максимальний ефект від сеансу ароматерапії, влийте в чашу лампи гарячу (50-60 градусів) воду, капніть ефірне масло з розрахунку 2 краплі на 5 квадратних метрів приміщення, запаліть свічку і наслаждайтесь.Помніте, що аромат не повинен бути нав'язливим і важким. А тому, не старайтеся, намагаючись зробити повітря в кімнаті ще більш ароматним і використовуючи для цього кінські дози масла. Підбирайте ефірні масла з урахуванням їх психофізіологічного впливу. Так, наприклад, ефірне масло лаванди розслабляє, лимонне сприяє працездатності, масло пачулі і илан-іланг загострює чуттєвість.