Як позбутися від червоних вугрів.

Червоні або рожеві вугри вражають переважно жінок, що досягли сорокарічного віку. Це самостійне захворювання, найчастіше спровоковане порушеннями в роботі травного тракту. В основному висипання вугрів спостерігається в області носа, лоба, підборіддя і щік.
Інструкція
1
Насамперед, визначте, якими розладами органів травлення ви страждаєте. Лікування від червоної вугрової висипки можливо тільки при спільному медикаментозному лікуванні. Ви особисто повинні скорегувати ваше харчування, щоб полегшити лікування і не провокувати рецидиву появи вугрів.
2
Не вживайте алкоголю, гарячих напоїв і супів, гострих приправ.
3
Приймайте вітаміни групи B. Саме вони впливають на процеси обміну речовин в організмі і, відповідно, сприятливо діють на роботу травного тракту.
4
Спробуйте позбутися проблеми за допомогою сучасної медицини. На сьогоднішній день широко представлені фізіотерапевтичні методи позбавлення від рожевих і червоних угрей.Кріомассаж проводиться за допомогою виморожування вугрів і масування шкіри. Електрокоагуляція дозволяє припікати вугри електричним струмом. Процедури дозволяють позбутися проблеми досить швидко. Але врахуйте, що після подібного втручання деякий час вам не бажано потрапляти під прямі сонячні промені і навпаки, не слід піддавати шкіру обличчя впливу низьких температур.
5
Переберія свою косметичку, деякі косметичні засоби здатні викликати повторне поява вугрової висипки.
6
Залийте 2 - 3 пакетики чаю з ромашки половиною літра окропу і настоюйте протягом 10 хвилин. Процідіть і дочекайтеся, поки настій охолоне. Як тільки ви відчуєте прилив крові до обличчя, змочіть серветку і покладіть на ділянки шкіри, схильні появи червоних вугрів.
7
Для того щоб помити обличчя, користуйтеся м'якими очисними засобами. Вони не повинні містити ароматичні добавки і багато консервантів. Добре підійде для цієї мети шампунь, призначений для чутливої шкіри. Пам'ятайте, що червоні вугри - окреме захворювання. І не намагайтеся боротися з проблемою, використовуючи засоби від звичайних юнацьких вугрів. Вони погіршать стан вашої шкіри.