Як виправити о-образні ноги.

Викривлення ніг може бути різної форми (x- або o-образної, а також помилковою). Але незалежно від того, який саме форми ваші ноги, існує кілька різних методик щодо їх виправлення. Причому вони можуть як проводитися в домашніх умовах, так і призначатися і проводитися лікарем.
Інструкція
1
По-перше, ви можете почати займатися танцями. І абсолютно неважливо, до якого виду і стилем вони ставитимуться, головне, - це щоб вам заняття ними припали до душі. Цими танцями цілком можуть виявитися і художні, і бальні, і спортивні танці, а також танці в сучасному стилі (тобто хіп-хоп, вуличні танці або що-небудь інше). Проте варто відзначити саме той факт, що досягти бажаного ефекту швидше саме на заняттях з бальних танців. Вся справа в тому, що тільки даний вид занять здатний виявитися на ноги найбільше навантаження, і відповідно, виправити їх кривизну. Але які б танці ви не вибрали, не забувайте про терпіння і прикладайте максимум зусиль для досягнення результату.
2
Без хірургічного втручання вам допоможуть обійтися і спеціальні гімнастичні вправи. На сьогоднішній день їх налічується чимала кількість, так що з них ви точно зможете вибрати що-небудь для себе. До речі, спробуйте не просто робити кожен раз два-три одного і того ж вправи, а складіть з декількох цілий комплекс, оскільки тільки таким шляхом можна буде впливати на різні ділянки ніг і виправити кривизну. Головна умова тренувань - регулярне виконання вправ, бо без нього ви не зможете отримати потрібний вам ефект.
3
Ось, нарешті, третій спосіб, який допоможе вам позбавитися від о-образної кривизни ніг - хірургічна корекція. В деяких випадках без неї не обійтися. Між іншим, при проведенні операцій застосовуються останні технології, так що боятися в даному випадку нічого. Перед тим, як буде проведена операція, ви повинні будете отримати консультацію лікаря, порадитися з ним. Він зможе детально розповісти вам про форму викривлення ваших ніг, а також обговорити можливий результат. Також фахівець призначить вам індивідуальну терапію (незалежно від того, яка форма кривизни спостерігається у вас).
Зверніть увагу
До вибору не тільки клініки, а й лікуючого лікаря ставитеся з усією серйозністю і обережністю. Адже весь результат операції буде залежати майже повністю від зробленого вами вибору.
Деякі жінки комплексують з приводу 0- образної форми ніг. Звичайно, повністю усунути такий недолік не вдасться, але трохи підправити ваші ніжки і зробити їх більш привабливими допоможуть нескладні вправи.
Інструкція
1
Для 0- образної форми ніг ідеально підходить присідання з широко розведеними ногами. Виконуйте таку вправу щодня протягом тривалого часу, може бути, навіть більше року. Ви побачите, що через час кривизна стала менш помітна.
2
Щодня, щоранку ходите на носочках протягом хвилини, потім стільки ж часу на внутрішній і зовнішній стороні стоп. Повторюйте таку вправу 5-6 разів.
3
Станьте прямо. Схрестіть ноги і повільно сядьте на підлогу, потім повільно підніміться. Виконайте 15-20 разів. Змініть схрещування в іншому напрямку і повторіть.
4
Поверніться обличчям до стіни і робіть по черзі махи ногами назад. Потім розгорніться до стінки боком, візьміться однією рукою за неї для упору і виконуйте махи вперед, в сторону, назад. Повторіть 15-20 разів. Змініть положення і виконайте іншою ногою.
5
Візьміть гантелі в руки. Встаньте, трохи зігнувши лікті, ноги поставте разом. Поперемінно робіть випади кожною ногою вперед. Виконуйте по 15-20 повторів.
6
Поставте п'яти разом шкарпетки нарізно. Візьміть гантелі або штангу, зігніть руки в плечах. Присідайте на носках 30-40 разів. Намагайтеся спину тримати рівно.
7
Візьміть в руки гантелі, зробіть глибокий присед. Робіть стрибки, як би вистрибуючи з цього положення вгору. Виконуйте 30-40 разів з невеликими паузами.
8
Стоячи рівно, в руках гантелі, виконуйте різні підскіки. Спочатку на місці, потім повертаючись навколо осі, просуваючись вперед, в сторони, назад. Намагайтеся стрибати якомога вище. Починайте з 40 подскоков, поступово доходите до 100.
9
Закінчуйте комплекс вправ бігом на місці на носках. Бігайте спочатку по 10 хвилин, поступово збільшуйте тривалість до 30 хвилин.
10
Такі вправи підходять для будь-якого віку. Але якщо ви почнете виконувати їх в ранньому віці, то результат буде значно краще.
11
Займайтеся щодня, не переривається навіть під час легкого нездужання. Тоді ваші литкові м'язи придбають красиву форму, і ви перестанете нарікати на кривизну ніг.
Корисна порада
Щоб трохи приховати кривизну, підбирайте взуття на танкетці, вибирайте більш широкі брюки або надягайте подовжені сарафани.