Як набрати вагу після операції.

Оперативне втручання - сильний удар по організму. Часто після операції людина худне, адже препарати, що використовуються в післяопераційний період, геть відбивають апетит. Щоб відновитися і набрати вагу потрібно час, а вам потрібно запастися терпінням.
Інструкція
1
Перші дні після операції не можна їсти, в деяких випадках голодування повинне бути протягом тижня. Але можна пити бульйон, вживати молочні продукти та соки. Як тільки вам дозволять це, не відмовляйтеся ні від бульйону, ні від молочних продуктів. Дуже важливо щось вживати в їжу, інакше апетит покине вас надовго.
2
Коли в раціон можна буде вводити інші продукти: супи, картопляне пюре і відварні овочі, їжте невеликими порціями, навіть якщо вам зовсім не хочеться. У цей період і відбуваються великі втрати у вазі. Якщо їжа вас не приваблює своїм смаком, додавайте улюблені спеції, якщо, звичайно, операція була не на органах травлення.
3
Повернути апетит допоможуть вітаміни. Проконсультуйтеся з лікарем про це. Добре повертає апетит вітамін С. Приймайте його по 500 мг на добу. Їжте цитрусові плоди та овочі, багаті вітаміном С. Це не тільки посприяє посиленню апетиту, але і швидкому відновленню організму.
4
Коли є можна буде зовсім все, намагайтеся щодня вживати в їжу м'ясо, морепродукти, гриби і бобові. Ці продукти багаті білком, який необхідний для збільшення у вазі. Їжте мінімум 3 рази на день, а краще 5, але невеликими порціями. Ранок починайте з бутерброда з маслом і червоною ікрою. Якщо не снідати, то бажання поїсти днем може і зовсім не з'явитися.
5
Щоб їжа краще засвоювалася, пийте засоби, що поліпшують травлення. Завдяки їм, голод буде з'являтися швидше. Не завадять і препарати з вмістом біфідо- і лактобактерій. Вони покращують всмоктуваність корисних речовин з кишечника за рахунок відновлення мікрофлори.
6
В аптеці продаються протеїнові і білкові коктейлі, які сприяють набору ваги. Купіть будь-який, який вам сподобається. Але уважно вивчіть склад, в ньому не повинно бути ніяких гормональних засобів, інакше ви тільки нашкодите організму. Поступово вага прийде в норму, а ви будете почувати себе набагато краще.