Як приклеїти камені на стіну.

Інтер'єр будь-якого будинку - це безпосереднє відображення світовідчуття і душевної організації його мешканців. Саме тому кожен господар прагне докласти руку до прикраси свого житла. Благо, сьогодні асортимент в будівельних магазинах настільки широкий, що у недосвідченого обивателя від великої кількості матеріалів та інструментів починає паморочиться голова.
Інструкція
1
Для того, щоб голова не крутилася по сторонам, потрібно розглянути в безпосередньому наближенні одну досить вузьку проблему. Захотілося вам влаштувати у себе в ванній кімнаті, наприклад, мозаїку хитромудру, та не просто так, а на стіні, де-небудь над джакузі, між дзеркалом і нескінченними поличками. Та ще й мозаїку хочеться з камінчиків з півдня привезених. Ось вона проблема - лови за хвіст - як ці самі камінці до стіни приклеїти? Тепер серйозно. Способів існує декілька. Вибір способу залежить, в першу чергу, від декоруємої поверхні, по-друге від розміру і кількості декору (каменів).
2
По-перше, камені можна «класти» на стіну як плитку (в буквальному сенсі) - на цементну основу. Годиться такий спосіб в тому випадку, якщо камені досить масивні і поверхня - бетон або гіпсокартон (без обробки). Втім, якщо камені невеликі, цей спосіб теж підійде, але вийде трохи інший ефект: менше рельєфу. Діяти необхідно абсолютно так само, як при укладанні плитки. І матеріали з інструментами використовувати ті ж.
3
Якщо камінці дрібненькі, або приклеїти їх необхідно на оброблену стіну, то тоді згодиться спосіб номер два: силіконовий клей. Важливо, щоб він був густим і прозорим, а після висихання прозорість не пропадала. Як правило, такий клей підходить для будь-яких поверхонь, тобто їм подібну мозаїку можна навіть на дзеркалі влаштувати, що досить зручно. Важливо строго дотримуватися інструкції з експлуатації.
4
Головне, з самого початку уявляти те, що ви бажаєте побачити в кінці. Коли мета чітко позначена, йти до неї легше. Камені, незважаючи на свою твердість, є відмінним «гнучким» (тобто простим у застосуванні) природним матеріалом. Декоративне панно, мозаїка, арт-об'єкт, барельєф - ось лише невеликий перелік того, що може з цього матеріалу вийти. Решта залежить лише від вашої фантазії.