Як зробити світіння.

Програма Photoshop CS дозволяє робити нам з фотографіями все, що захочемо. Можна на фотографії додавати різні ефекти. Один з таких ефектів - світіння. Давайте розглянемо, як можна зробити ефект переливається магічного світіння.
Інструкція
1
Для цього підшукуємо малюнок з якої-небудь красивої структурою і фотографію. Відкриваємо фотографію, використовуючи в меню команду File -> Open.
2
Міняємо настройки контрастності зображення, щоб наша фотографія виглядала виразніше. В меню проходимо по ланцюжку пунктів Image -> Adjustments -> Brightness Contrast. Тепер змінюємо настройки доти, поки зображення у нас не вийде більш насиченим.
3
Тепер відкриваємо обраний нами рисунок, що містить різнокольорові лінії, які стануть основою нашого магічного світіння. Регулюємо розмір малюнка, щоб той відповідав розміру нашої фотографії. Для цього вибираємо в меню пункт Image, де вибираємо Image size. Виставляємо потрібне розширення, тиснемо кнопку Ok.
4
Для початку давайте скористаємося фільтрами розмиття. В меню вибираємо Filter -> Blur -> Gaussian Blur, Пересуваємо повзунок до значення Radius 10 пікселів. Тиснемо Ok. У нас вийде розмите зображення.
5
Далі застосовуємо фільтр Render -> Lightning Effects, вибираємо зі списку в віконці, що з'явилося Style -> Flood Light. Надаємо значення 80 показнику Intensity.
6
Розташовуємо світіння так, щоб найбільш яскравим місцем на зображенні був кут зверху справа. За допомогою команди меню Select -> All виділяємо малюнок. Копіюємо його, поєднанням клавіш Ctrl + C.
7
Відкриваємо фотографію і створюємо новий шар, натискаючи на кнопочку Create a new layer. Вставляємо в щойно відкритий шар за допомогою команди Edit -> Paste наш малюнок. У списку стилів змішування шарів вибираємо Screen.
8
повзунки Opacity встановлюємо прозорість. Це допоможе нам регулювати інтенсивність світіння. От і все. Тепер ви знаєте, як на практиці застосовується ефект красивого свічення.
Фінська марка Finn Flare була заснована в 1965 році, в цьому ж році була випущена перша колекція одягу. Зараз крім одягу випускаються лінії взуття та аксесуарів. Основною пріоритеті компанії - слідування модним тенденціям, висока якість. Величезною популярність бренд користується в Росії, займаючи провідні позиції на ринку.