Як приймати кофеїн.

Кофеїн або триметилксантин - це алкалоїд, який міститься в насінні кави, листі чаю, насінні коли і какао. Має на організм аналептичну і психостимулюючу дію. Психостимулююча дію особливо яскраво виражено в корі головного мозку. Підсилює реакцію, підвищує настрій, усуває сонливість і стомлення. Але у великих дозах може надавати гнітюче вплив на ЦНС.
Вам знадобиться
  • - кофеїн бензоат натрію;
  • - натуральна кава;
  • - листовий чай;
  • - кола;
  • - енергетичні напої ;
  • - чорний шоколад;
  • - какао.
Інструкція
1
Приймайте кофеїн у вигляді фармацевтичного препарату кофеїн-бензоат натрію або отримуйте дозу кофеїну в напої з натуральної меленої кави або якісного листового чаю. Також ви можете отримати дозу кофеїну при вживанні какао, чорного шоколаду, енергетичних напоїв або коли.
2
Якщо ви не страждаєте підвищеним тиском, нервово-психічні розлади, пийте 4-5 чашок натуральної меленої кави протягом дня. Також ви можете випивати 6-8 чашок чорного або зеленого чаю. У чаї міститься менше кофеїну, діє він більш м'яко, кофеїн вивільняється поступово і не спостерігається його різкого сплеску і падіння.
3
Кофеїн бензоат натрію ви можете приймати за призначенням лікаря при гіпотонії, інфекційних захворюваннях, при отруєнні наркотиками, спазмах судин, при мігрені, пов'язаної з отруєнням, спазмами судин або інфекційними захворюваннями. Також ви можете прийняти 2 таблетки препарату, якщо вам необхідно активізуватися, підвищити фізичну і розумову працездатність після важкої фізичної або розумової праці.
4
Кофеїн приймається при енурезі, для зниження апетиту у складі комплексної терапії з аспірином. Для зниження ваги використовується 20 мг кофеїну і таблетка аспірину за 30 хвилин до фізичного навантаження.
5
Можете приймати кофеїн у складі енергетичних напоїв, але варто захоплюватися містять кофеїн продуктами. Підвищити працездатність, настрій і фізичну активність можна лише на короткий проміжок часу. Якщо систематично підбадьорює за допомогою кофеїну і не приділяти достатню кількість часу сну та відпочинку, то можна отримати психічні розлади, безсоння, гіпертонію, повний розлад травлення, порушення ритму серця, м'язові посмикування, почервоніння обличчя. При передозуванні кофеїну може виникнути гіперглікемія, біла гарячка, втрата свідомості, що вимагає невідкладної медичної допомоги.