Як використовувати Nokia n73 Як веб камеру.

Любите спілкуватися в мережі? Тоді вам просто необхідна веб камера. Однак не поспішайте витрачатися на її покупку. Якщо ви є щасливим володарем смартфона Nokia n73, то з легкістю можете використовувати його як веб камеру.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, смартфон Nokia n73, програмне забезпечення.
Інструкція
1
Знайдіть у мережі Інтернет програму Mobiola Web Camera. Існує два варіанти цієї програми. Перша підійде вам, якщо ви використовуєте для з'єднання смартфона з комп'ютером USB-кабель. Друга - якщо користуєтеся технологією Bluetooth. Скачайте обидві версії - знадобляться.
2
У програми дві частини. Одну з них встановіть на смартфон, іншу - на комп'ютер.
3
З'єднайте свій смартфон з комп'ютером одним з відповідних вам способів (за допомогою USB-кабелю або через Bluetooth).
4
Запустіть програму Mobiola Web Camera на смартфоні. У відкритій програмі виберіть пункт Опції. Далі зайдіть в настройки, вибравши пункт Settings. Саме тут можна налаштувати якість переданого сигналу (яскравість, контраст, насиченість).
5
Щоб з'єднатися з комп'ютером, запустіть на ПК програму Mobiola Web Camera. а в меню програми на смартфоні натисніть Connect. На екрані смартфона відображається передане камерою зображення. На моніторі комп'ютера теж з'явиться зображення, з камери смартфона. У правому нижньому кутку монітора ви побачите, що значок програми тепер зелений. Для завершення зв'язку зайдіть в Далі і виберіть Disconnect.
6
В меню програми на комп'ютері ви також можете змінювати налаштування якості зображення. Доступні й інші настройки. При необхідності налаштуйте автозапуск програми, разом із запуском Windows.
7
Ще одна програма - SmartCam, призначена, щоб користуватися телефоном як веб камерою. Встановіть програму на комп'ютер. Підключіть смартфон до комп'ютера по Bluetooth. Відкрийте папку з програмою. Передайте і встановіть файл SmartCamS60 на смартфон. Запустіть програму на комп'ютері. Запустивши SmartCam на смартфоні, виберіть підключення по Bluetooth. У вікні програми з'явиться картинка.
8
З кожної з програм використовуйте свій Nokia N73 як веб камеру в будь-яких додатках, які передбачають використання камери.
Зверніть увагу
При використанні з'єднання Bluetooth більш активно розряджається батарея телефону. Користуючись кабелем, ви втрачаєте мобільність.
Nokia N73 є популярним смартфоном на Symbian. Крім своїх стандартних функцій телефон може виконувати і роль веб-камери, завдяки наявності вбудованого цифрового об'єктива. З'єднання телефону з комп'ютером можна виконати як за допомогою USB, так і через Bluetooth, а функціонал веб-камери надасть додаток Mobiola Web Camera.
Вам знадобиться
  • - Mobiola Web Camera;
  • - наявність USB кабелю або можливості Bluetooth з'єднання
Інструкція
1
Скачайте додаток Mobiola Web Camera для смартфона (.sis) і для комп'ютера (.exe), і встановіть відповідно до інструкцій інсталяторів.
2
Відкрийте програму на телефоні, і виберіть за допомогою лівої софт-клавіші меню «Функції».
3
Виберіть пункт «Settings». Налаштуйте якість відеосигналу, його насиченість, контрастність, рівень стиснення.
4
Запустіть додаток на комп'ютері. Натисніть на кнопку «Connect» в запущеній програмі на смартфоні, після вибору відповідного типу з'єднання (USB або Bluetooth). Ви побачите передане відео.
5
У додатку на комп'ютері з'явиться зображення з об'єктива камери смартфона, а іконка Mobiola Web Camera на панелі Windows стане зеленого кольору.
6
За допомогою комп'ютера також налаштовується якість зображення за допомогою тих же самих налаштувань. У вкладці «Settings» можна вибрати параметр «Run on startup» виконувати цю програму разом з Windows. Якщо зображення немає, то спробуйте вибрати інший порт в тому ж пункті «Settings». Камера налаштована.
7
Запустіть програму, яка потрібна для здійснення відеодзвінків. У Skype буде досить зробити відповідні налаштування. Для цього перейдіть в меню «Налаштування» - «Налаштування відео». В полі «Вибрати веб-камеру», за допомогою списку, виберіть пункт «Mobiola Video Source».
8
Альтернативи програмі Mobiola Web Camera для Nokia N73 немає. Програма дає чітку картинку, достатньо лише зручно розташувати пристрій і зробити необхідні настройки. Також програма дозволяє повертати картинку на 180 градусів, що робить більш зручним використання телефону як веб-камери. Також можливо здійснювати трансляцію з фронтальної камери.
Корисна порада
Щоб повноцінно використовувати телефон як веб-камеру, потрібно придбати спеціальне кріплення (якщо його немає в комплекті), інакше користуватися такою камерою буде не зовсім зручно. Для кріплення може підійти звичайний автомобільний тримач.