Як відрізнити копію iPhone від оригіналу. Як відрізнити підробку iphone.

Якщо ви жодного разу не тримали в руках справжній iPhone, на перший погляд вам буде складно визначити підробку. Перед тим, як з ентузіазмом бігти в салон мобільних телефонів і купувати бажаний комунікатор, спробуйте ознайомитися з оригіналом, а також запам'ятайте основні моменти, на які потрібно звернути увагу.
Інструкція
1
Визначати підробку за рівнем ціни немає сенсу, так як копії часто продаються за ціною справжнього iPhone. При покупці обов'язково загляньте в коробку (особливо якщо вона була розкрита). Якість картону і пластикового вкладиша під телефон в копіях набагато гірше, ніж в оригіналу (немає приємною шовкової гладкості, пластик тонкий, ламкий). Копії не мають рельєфу на коробці - по контуру телефону і на кнопці. Тим не менш, коробка та інструкція цілком можуть бути від оригінального iPhone.
2
Підроблена гарнітура має більш жорсткі дроти. Всі написи, які видавлені на справжньому iPhone, на підробці просто надруковані. Іноді навіть слот для сім-карт може бути намальований. Написи (в тому числі на проводах, зарядці) не повинні містити ієрогліфи.
3
Блок живлення в підробках може бути чорного кольору, а не білого, як в оригіналу. Якщо USB кабель при підключенні до телефону защелкивается, значить, це не справжній iPhone (в сьогоденні iPhone коннектор просто щільно вставляється в телефон).
4
У оригінального iPhone розмір екрану трохи більше, він важчий підробки. iPhone являє собою монолітний блок, який неможливо розкрити без спеціальних інструментів. Підроблений iPhone сконструйований, як звичайний телефон, задня кришка у нього знімається. Підробка виконана з пластика, в той час як справжній iPhone - з металу і скла.
5
Увімкніть iPhone, спробуйте зайти в меню, прокрутити список - у підробок швидкодію операційної системи явно страждає. Перевірте, чи реагує екран на дотики олівця, якщо так, то ви тримаєте в руках підробку (справжній iPhone реагує виключно на дотики пальців).
6
Копії, як правило, русіфіровани, будьте уважні до граматичних помилок в словах. Спробуйте набрати повідомлення - якщо немає віртуальної клавіатури, значить iPhone не справжній. У копій iPhone немає вбудованої пам'яті, Wi-Fi, антени і функції TV.