Як розігнати процесор в біос.

Багато користувачів, що бажають збільшити продуктивність свого комп'ютера, пробують підвищити тактову частоту процесора, інакше кажучи - розігнати його. Найнадійніший спосіб розгону - виконувати його ще до завантаження операційної системи, з-під BIOS.
Інструкція
1
Ввести налаштування BIOS (натисніть DELETE при завантаженні або, відповідно до моделі вашої материнської плати, іншу комбінацію клавіш).
2
Знайдіть розділ, який відповідає за установку частот пам'яті. Залежно від версії BIOS він може називатися "Advanced Chipset Features", "Advanced", "POWER BIOS Features" або по-іншому, в залежності від виробника материнської плати.
3
Зменшуйте частоти пам'яті, збільште значення таймінгів і, в разі роботи з процесорами AMD, понизьте значення HyperTransport.
4
Знайдіть пункт BIOS, що відповідає за установку частоти системної шини і множника процесора. Залежно від материнської плати він може називатися "Frequency/Voltage Control", "JumperFree Configuration" або по-іншому.
5
Знайдіть параметр, що змінює частоту системної шини (FSB). Збільшуйте його з кроком в 10 (або більше) МГц, перевіряючи кожен раз стабільність роботи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vleOgsg6IjQ
Зверніть увагу
При розгоні процесора стежте за його охолодженням.