Як спіймати синицю.

Синиці - одні з найулюбленіших птахів жителів європейської частини Росії, адже тут їх можна побачити цілий рік. Ці пташки відрізняються гарним яскравим оперенням, веселою вдачею і дзвінкими голосками. А в сірі зимові дні їх жовті пір'ячко дуже пожвавлюють голі дерева і засніжені двори. Якщо ви неодмінно хочете зловити одну з таких пташок для утримання у себе вдома, необхідно дотримуватися ряду нескладних інструкцій.
Вам знадобиться
  • пастка, окрема клітка для тимчасового утримання, птах-заманок, насіння, ягоди або просо
Інструкція
1
Приготуйте пастку. У магазинах для мисливців і рибалок, а також спеціалізованих інтернет-магазинах зараз можна знайти широкий асортимент цих пристосувань для лову. Конструкція і розмір такої пастки залежать від виду птахів, яких ви збираєтеся ловити. Саме тому обов'язково уточніть у продавця, чи підійде пастка для синиць та інших маленьких пташок. Конструкція пастки не складне. Як правило, це звичайна прозора клітка з одним або декількома відсіками для птахів і вхідними отворами, які автоматично зачиняються, коли птах залітає всередину.
2
Ловити синиць найкраще взимку або пізно восени, коли земля буде вже занесена снігом і корми буде не дуже багато. Найкраще - помістити в центральний відсік пастки пташку-приманку. Така птиця буде привертати увагу інших і послужить набагато краще, ніж будь-які насіння або ягоди. Синиці дуже цікаві птиці і абсолютно не бояться ніякої небезпеки, саме тому для початківців ловців це просто ідеальні кандидати. Отже, помістіть в центрі пастки Заманков, закріпіть її на дереві або кущі приблизно на рівні людських рук і чекайте. Опинившись у дворі, синиці обов'язково звернуть увагу на самотню пташку, яка сидить у дивному ящику, і вирішать її провідати.
3
Навіть якщо у вас немає ніякої птиці для приманки, не варто засмучуватися. Синицю легко можна зловити і за допомогою звичайних насіннячок або проса. Насипте приманку на дно пастки і спостерігайте з віддаленого укриття. Якщо ви придбали пастку на кількох птахів, зовсім не обов'язково кожен раз витягувати спійману синицю, щоб ловити інших. Синиці абсолютно не бояться залітати в сусідні осередки пастки навіть у тому випадку, якщо поруч злякано кидається їх спіймана сестриця.
Зверніть увагу
Синички дуже швидко звикають до життя в неволі, але щоб уникнути непорозумінь з боку інших птахів, краще посадити нову пташку в окрему клітку. Деякий час їй знадобиться для того, щоб освоїтися зі своєю новою роллю і звикнути до неволі.
Корисна порада
Синиці - птахи стайня. Набагато веселіше їм буде жити, якщо ви зловите не одну, а відразу двох-трьох. Це і полегшить адаптацію і дозволить пташкам безперешкодно спілкуватися між собою.