Як подивитися wmv. програми для перегляду wmv.

Формат wmv являє собою стандартний формат аудіо і відеофайлів операційної системи Windows, але, як не дивно, не всі відеопрогравачі відтворюють даний формат.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - програма перегляду відео.
Інструкція
1
Відкрийте папку, в якій знаходиться файл у форматі wmv, клацніть по ньому правою кнопкою миші, виберіть опцію «Відкрити за допомогою». У вікні виберіть програму Windows Media Player або запустіть цю програму і перетягніть файл у її вікно, щоб відкрити файл wmv. Якщо сталася помилка, то програма Windows Media Player запропонує варіанти усунення, наприклад, завантажити необхідний кодек для перегляду wmv. Підтвердіть пошук, далі завантажте і встановіть його, дивіться ролик.
2
Перейдіть по посиланню http://www.telestream.net/flip4mac-wmv/overview.htm, щоб завантажити програму для перегляду wmv-файлів. На сторінці виберіть посилання Wmv-player free get now, натисніть по ній. Дана програма створена спеціально для перегляду файлів у форматі wmv. Дочекайтеся завантаження програми на комп'ютер, встановіть і запустіть її. Далі виконайте команду «Файл» - «Відкрити», виберіть з комп'ютера файл у форматі wmv, який ви хочете переглянути і найміть «ОК».
3
Скачайте і встановіть спеціальний пакет кодеків для перегляду файлів у форматі wmv http://www.microsoft.com/windows/windowsmedia/format/codecdownload.aspx. Скачайте і встановіть даний проект декодерів, щоб мати можливість відтворити файли у форматі wmv на своєму комп'ютері.
4
переконвертує файл wmv в інший формат, наприклад, в avi, якщо попередні кроки вам не допомогли, і файли у форматі wmv не програються на вашому комп'ютері. Для цього скачайте і встановіть програму FormatFactory 2.70 (http://www.brothersoft.com/d.php? Soft_id = 98431 & downloader = no & url = http% 3A ...). Після установки програми запустіть її, виберіть зліва команду «Все в avi», у вікні, виберіть команду «Файл» і виберіть файл з комп'ютера. Далі встановіть якість відео і папку призначення. Далі натисніть кнопку «ОК» і дочекайтеся завершення процесу конвертації.