Як організувати бізнес на Україні.

Багато громадян Росс мають свої власні ідеї для бізнесу за кордоном, але проблема полягає в тому, що вони не представляють як їх можливо реалізувати. Більшість вважає, що бізнес з нуля в Україні - це щось дуже складне і практично нездійсненне. Насправді, це не так. Будь малий бізнес в Україні починається з ідеї. Підкріпіте свою ідею бізнес-планом, в який внесіть інформацію про структуру і цілі бізнесу, розпишіть всі витрати і доходи, а також визначте термін окупності вашого бізнесу.
Інструкція
1
Якщо ви добре обробили свою ідею для бізнесу, переходьте до наступного кроку - пошуку коштів для відкриття власної справи. Як і будь-який бізнес, бізнес в Україні вимагає фінансових вкладень. У деяких ситуаціях цей етап є найскладнішим, оскільки вам доведеться знайти інвесторів, яких потрібно зацікавити своїм, або отримати кредит у банку. Обидва варіанти не зовсім вигідні для вас, оскільки інвестори захочуть отримати частину бізнесу, а кредитори виставлять чималі відсоткові ставки. Крім того, пам'ятайте, що Україна відрізняється найбільшими ставками по кредитах у всій Європі. Тут, звичайно, ви значно виграєте, якщо будете мати свій стартовий капітал.
2
Будь-яку підприємницьку діяльність в Україні можна проводити тільки після державної реєстрації. Для цього визначте організаційно-правову форму вашого майбутнього підприємства: приватне підприємство (ПП), товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або фізична особа-підприємець (ФОП). Яку саме вибрати, вирішуєте ви самі, оскільки виділити кращу або гіршу з них неможливо, все залежить від того, чим ви збираєтеся займатися.
3
Після реєстрації отримаєте довідку з відділу статистики та дозвіл на роботу, виготовте власну печатку і відкрийте розрахунковий рахунок для підприємства в банку. Якщо ваш майбутній бізнес вимагає наявності ліцензії, обов'язково пройдіть відповідну процедуру. Такими видами діяльності можуть бути: медична практика, будівництво, туризм, автоперевезення та ін. Повний список ви можете прочитати в Законі України «Про ліцензування певних видів діяльності».
4
Після отримання ліцензії приступайте безпосередньо до підприємницької діяльності. Пам'ятайте, що приватний бізнес - це не тільки хороший дохід, а й велика відповідальність. Тому, перш ніж почати свою діяльність, уважно вивчіть і продумайте всі свої дії.