Як прибрати біль у попереку.

Болі в попереку можуть бути викликані не тільки хворобами кісткової системи, а й відхиленнями в роботі нирок і захворюваннями статевих органів. Зняти біль не означає вилікувати захворювання. Звичайно, ви можете займатися самолікуванням, але воно не гарантує позитивного результату.
Вам знадобиться
  • - нестероїдні протизапальні засоби;
  • - гірчичник або мазь з ефірним маслом евкаліпта;
  • - знеболюючі препарати.
Інструкція
1
Зверніться до лікарні. Щоб виявити причину болю, вам потрібно пройти огляд у гінеколога, терапевта, здати всі аналізи і обстежитися за допомогою УЗД. Після цього можна буде з точністю судити про причини болю в спині. Якщо вони викликані радикулітом або іншими захворюваннями кісток, то справитися з ними можна.
2
Приймайте нестероїдні протизапальні таблетки та аналогічні мазі. Їх вам призначить лікар, орієнтуючись від вашого стану. Одні ліки тільки знеболюють, коли інші відновлюють і хрящову тканину. Не варто ковтати жменями перший-ліпший препарат, так ви тільки зіпсуєте шлунок. Фахівець зможе дати вам рекомендації, які дійсно допоможуть перемогти біль і вилікувати хворобу.
3
Сильну біль вам допоможе зняти і звичайний гірчичник. Поставте його на хворе місце і потримайте 5-15 хвилин. Гірчиця має зігріваючий і дратівливим ефектом, що трохи полегшує стан при болях в спині. Якщо ви не переносите гірчичники, використовуйте зігріваючу мазь з маслами евкаліпта, кедра або іншими. Аналогічно діє і електрична грілка. Але прогрівання - не спосіб лікування, а лише засіб якось полегшити стан.
4
Якщо у вас сильно захворіла спина, а ніяких спрямованих засобів лікування у вас немає, випийте таблетку анальгіну, аспірину, но-шпи або іншого знеболювального препарату.
5
Коли спину раптом різко перехопило під час фізичних навантажень, можливо, що змістився хребець або защеміло нерв. В цьому випадку допоможуть вправи: присідання, підтягування на турніку або просто катайтеся на спині, згорнувшись в клубок. Можливо, що ці вправи знімуть біль. Ну а в крайньому випадку залишається тільки чекати, коли хребет знову встане так, як потрібно.