Як розробити дизайн сайту.

Дизайн сайту - чи не головна його складова. Навіть найцікавіша інформація, що не подана належним чином не викличе у користувача бажання залишитися на сайті. Щоб вашим відвідувачам було комфортно і затишно на сайті, присвятіть більше часу розробці дизайну.
Інструкція
1
Подумайте, яким би ви хотіли бачити свій сайт. Розгляньте дизайни сайтів, які вам подобається. Створіть макет - на папері або в графічному редакторі. Вирішіть, скільки колонок буде в дизайні - дві або три, як буде здійснюватися навігація, в яких кольорах сайт буде виконаний.
2
Оцініть свої сили. Якщо ви вперше чуєте про HTML і CCS, ваші художні здібності і вміння працювати в фотошоп залишають бажати кращого, ви не зможете самі розробити дизайн сайту. Тоді вам слід звернутися в дизайн-студію. Останніх в інтернеті зараз просто неймовірна кількість - виберете відповідну саме вам - по смаку і бюджету.
3
Якщо ви все-таки покладаєтеся на свої сили, починайте розробляти дизайн сайту. Для початку створіть всю необхідну графіком - фон, логотип, додаткові елементи, заголовки розділів. Окремі графічні елементи ви можете замовити у дизайнерів або фрілансерів.
4
Приступайте до верстки сайту. Існує два типи дизайну - фіксований і «гумовий». При фіксованому дизайні значення всіх блоків, таблиць задаються в абсолютних величинах. Якщо ви створюєте фіксований дизайн, візьміть за основу мінімальний дозвіл екрана ваших користувачів. Робіть дизайн, який міг би вміститися в ці рамки. «Гумовий» дизайн робити складніше, але і результат, відповідно, краще. При створенні «гумового» дизайну ваше завдання - зробити так, щоб за будь-яких дозволах і розмірах монітора зовнішній вигляд сайту залишався незмінним. Це досягається завданням ширини таблиць і блоків не в абсолютних величинах, а у відсотках. Також графіком слід робити, розраховуючи на максимальний дозвіл, а фон або окремі ділянки зображень - розмножувати.
5
Закінчивши верстку, займіться деталями. Це - підбір шрифтів, оформлення окремих розділів і якісь тонкощі, властиві кожному дизайну. Шрифти використовуйте стандартні (Arial, Century Gothic, Courier, Tahoma, Times New Roman, Verdana та ін.), Інакше у якихось користувачів текст не буде розпізнаватися.