Як позбутися запаху пожежі в квартирі.

Пожежа - біда для сім'ї. Добре якщо його вдалося вчасно загасити і частина майна залишилася недоторканою. Коли прибирання закінчена, постає питання про те, як позбутися неприємного запаху. Робити це потрібно негайно, тому що він швидко проникає в щілини і тріщини.
Вам знадобиться
  • - оцтова кислота;
  • - мокрі рушники;
  • - оцтова кислота;
  • - нашатирний спирт.
Інструкція
1
Необхідно якнайшвидше почати прибирання. Приберіть з приміщення всі речі, які можуть бути джерелом запаху. Відновіть вентиляцію. Відкрийте нешироко вікна та двері квартири.
2
Вимийте підлогу і всі поверхні, які підлягають вологого прибирання. Налийте в ємність теплу воду і додайте нашатирний спирт або оцтову кислоту. Вимийте вікна від сажі і гару за допомогою спеціальних засобів. Якщо їх немає під рукою, замініть на розчин нашатирного спирту. Нанесіть його на поверхню і ретельно очистіть забруднену поверхню. Потім сухою ганчіркою відполіруйте скло, щоб видалити розводи.
3
Поставте на вогонь велику каструлю з водою. Додайте в неї невелика кількість оцтової кислоти. Доведіть до кипіння і почекайте поки запах пошириться по всій квартирі. Молекули води поглинають дим і разом з ним вивітрюються. Тільки робити це потрібно в спекотний літній день, коли на вулиці вологість нижче, ніж у приміщенні.
4
Стіни обробіть розчином марганцю і хлорки. Розчиніть препарат в теплій воді до повного розчинення. Ці кошти мають дезінфікуючими властивостями. Розчин хлорки налийте в пульверизатор і розпорошите по всій квартирі.
5
При слабкому запаху диму рекомендується запалювати кожного вечора звичайні свічки. Вони випалять літаючі в повітрі частинки, які служать джерелом неприємного запаху. Звичайні свічки можна замінити на ароматичні. При цьому в повітрі буде витати приємний легкий аромат. Існують спеціальні лампи, які захистять свічку від вітру, а ваше майно - від загоряння.
6
При сильному запаху диму не намагайтеся заглушити його різними освіжувачі повітря. Тим самим ви тільки погіршить ситуацію, дихати в квартирі стане важче. Ними можна користуватися, коли в квартирі вже практично не відчувається запах гару.
Зверніть увагу
Освіжувачі повітря викликають головні болі і скачки тиску.