Як навчитися робити листівки.

Напередодні свят, будь то Новий рік, день Святого Валентина або день народження, ви мрієте про найкращих подарунках для рідних і близьких. Ретельно вибираєте презент, порівнюючи переваги різних варіантів, упаковуєте в блискучий папір або красивий пакет, зав`язуєте бант. Для повної досконалості не вистачає лише одного, а саме - вітальній картки. Асортимент листівок, запропонованих в магазині, величезний, на будь-який смак і колір. Однак подарувати картку, зроблену своїми руками, куди приємніше і для вас, і для її одержувача.
Вам знадобиться
  • - різні види картону;
  • - клей канцелярський і для декорування, кольоровий з блискітками і прозорий;
  • - фарби об'ємні для декору, конфетті, паперові прикраси;
  • - металізована самоклеюча плівка, двостороння липка стрічка;
  • - розсипчасті блискітки, паперові стрічки, бейка, тасьма, намистини;
  • - листя дерев, сухі квіти або листя;
  • - гелеві ручки, олівець і гумку, лінійка і ножиці, канцелярський ніж.
Інструкція
1
Одним із способів створення листівки ручної роботи є декорування простий картинки, фотографії або зображення. Тобто створення аплікації по вже наявному шаблоном. Наприклад, роздрукуйте на матовому аркуші картинку і приклейте її на лист щільного картону.
2
Пожвавите малюнок за допомогою підручних матеріалів. Засохлі квіти і листя приклейте на лист за допомогою клею. Якщо звичайний канцелярський не впорається зі своєю функцією (коли деталі важкі), використовуйте гумовий клей і пістолет. Ромашки, садові троянди, братки або фіалки відмінно виглядають на бежевому фоні картки. Прикрашайте жовтими та червоними листками клена та горобини. Можна додати маленькі жолуді й шишки за бажанням і залежно від тематики свята.
3
Щоб зображення виглядало об'ємним, використовуйте спеціальні фарби для декору. Обведіть мереживні лінії, слова привітанні або рамку фарбою з тюбика. Нагрійте картинку феном на відстані 15-20 см. Лінії роздуються і придбають форму. Виріжте прямокутні шматочки різної форми з паперу «під старовину», краї можна залишити рваними або округленими. Діркопробивачем зробіть отвори, вправьте в них тонкий джгут або кант, закріпіть кінці і приклейте на картку. Клей розподіляйте по краплях, щоб декоративний папір повністю не прилягала до листівки.
4
У центрі красиво напишіть ім'я одержувача, привітання або число знаменної дати.
5
Щоб зробити новорічну листівку, візьміть половину аркуша А4 глянцевого картону. Рамку для такої картки виконайте з самоклеящейся паперу відтінку «під мармур» відповідного тону.
6
На поверхню листа нанесіть прозорий клей і розсипте декоративні блискітки у формі зірочок. Дайте прикрасі висохнути. Простим олівцем обережно намітьте на аркуші форму ялинки. За допомогою клею закріпіть по наміченої лінії нитка декоративних намистин.
7
Зі зворотного боку готового сувеніра напишіть своє привітання. Замість намистин можна використовувати волохаті нитки для в'язання або оздоблювальну тасьму «марабу» розміру не більше 30-40 мм.
8
Найлегшою у виконанні стане класична чорно-біла картка. На аркуші глянцевого картону, складеного навпіл закріпіть два тонких шнурка чорного і білого кольорів. Зауважте бант, на кінцях якого слід виконати прикраса у вигляді сердець. Зробіть їх з оксамитового щільного картону в кілька шарів, щоб задня сторона теж була прихована. Між шарами сердець закріпіть кінці шнурка і склеїте лицьову і задню сторони.
9
Щоб листівка був контрастною, розворот теж необхідно прикрасити. З чорного паперу виріжте прямокутник меншого розміру і вклейте в картку. На ньому напишіть ім'я одержувача срібною гелевою ручкою.
Зверніть увагу
Створюйте сувеніри заздалегідь, за 5-7 днів до свята, щоб виправити або встигнути доробити листівку, якщо чогось не вистачає.
Корисна порада
Листівки можуть бути не тільки з картону, а й з тканини. Для прикраси весільних карток можна використовувати шматочки фатину, намистини під перли і відрізки мережива. Для новорічних - декоративні ялинкові прикраси.