Як прикрасити весільні свічки. Як прикрасити маленьку плоску свічку на річницю весілля.

У продажу є спеціальні весільні свічки, але не завжди вони здатні догодити смакам молодят, до того ж не завжди можна знайти свічки, які підходять за стилем до решти оформленню. Самостійно прикрасити свічки до весілля нескладно - варто лише проявити фантазію.
Інструкція
1
Продумайте заздалегідь все оформлення торжества. Свічки - хоч і маленький декоративний елемент, але вони повинні гармоніювати і з інтер'єром залу, і з оформленням весільного столу. Свічки повинні гармонійно доповнювати все це. Якщо у вашого весільного торжества є якась певна тематика (морська, наприклад), то свічки повинні цю тематику підкреслювати.
2
Намалюйте ескіз майбутніх свічок відповідно до загального оформленням залу. Прикиньте, що вам знадобиться для виконання задуму і запасіться декоративними матеріалами.
3
Розтопіть непотрібну свічку. Отриманий рідкий парафін стане клеєм для прикрас. Налийте парафін в глибоку чашку або каструльку. Пам'ятайте, що він дуже швидко застигає, тому потрібно або дуже швидко працювати, або постійно його підігрівати. Занурте свічку в розтоплений гарячий парафін і починайте приклеювати потрібні деталі - черепашки, камінчики, намистини і т.д. Дайте парафіну застигнути.
4
Відлийте свічку самостійно з додаванням декоративних елементів. Цей варіант підійде, якщо ви, наприклад, вирішили вкрасти свічки сухоцвітом. Для цього вам знадобиться форма для свічок, яку можна придбати в художніх крамницях і в магазинах для творчості. Розтопіть потрібну кількість парафіну, висипте в нього квіти або щось інше, в форму вставте гніт і залийте туди парафін. Дайте остить.Можно зробити і гелеву свічку. У цьому випадку всі декоративні елементи будуть добре видні, як якби вони знаходилися в скляній колбі. Для цього вам знадобиться розтоплений гель і скляна ємність для свічки.
5
Спробуйте зробити весільну свічку в стилі скрапбукінгу. Для цього красивим фігурним штампом зробіть відтиск на цигарковому папері, виріжте вийшла фігуру. За допомогою клею-олівця приклейте картинки до однотонної свічці, оберніть вощеного папером і нагрійте. Потім прикрасьте свічки маленькими атласними стрічками і намистинами.