Як зняти якісне відео.

Кожен може натиснути на клавішу rec. Більшість - мають пристрій, здатний вести запис. Деякі люблять це робити і знімають постійно. Але далеко не кожен володіє навичками і талантом для того, щоб зняти якісне відео.
Інструкція
1
Використовуйте якісне обладнання. Безумовно, справжній геній може зробити цукерку навіть з кадрів, знятих на мобільний телефон, але все ж не варто пробувати себе на міцність. Оптимальні варіант - аматорська цифрова відеокамера (або навіть фотоапарат), що знімають відео у форматі HD. High Definition увазі, що відео на виході буде «високого дозволу»: це гарантує вам відсутність великих пікселів в кадрі і чіткі лінії.
2
Працюйте над відеоматеріалом і монтажем. Практика показує, що з будь-яких відео-фрагментів можна зробити щось пристойне, якщо акуратно змонтувати їх і накласти відповідну музику - однак і про якість кадрів забувати не варто. Наприклад, найстрашнішою помилкою оператора може стати попадання його тіні в кадр. Крім того, слід контролювати кількість світла, естетичність заднього плану і стабільність камери (відсутність тряски). В остаточному відеоряді є свої підводні камені: звук повинен бути цілісним, ритм (частота зміни фрагментів і їх тривалість) повинен зберігатися протягом всього ролика, а послідовність кадрів в цілому повинна бути витриманою і логічною.
3
Вчіться обробці відео. Для по-справжньому якісного продукту, вам знадобиться освоїти фільтри зображення, переходи та найпростіші ефекти. Перші будуть потрібні для того, щоб зробити картинку більш соковитою, цікавою і цілісною в кінцевому відеоряді. Переходи увазі зміну фреймів (фрагментів). Це можуть бути перегортання, загасання та іншого роду заставки, які є невід'ємною частиною аматорського ролика (в художніх фільмах таке застосовується рідше). Однак, жоден фільм не обходиться без ефектів і заставок - хоча б вступних титрів. Тому технологію їх виробництва коштує освоїти. Впоратися з усіма трьома завданнями дозволять Pinnacle Studio, Sony Vegas Pro і Adobe AfterEffects. Розташовані вони за складністю освоєння - «Піннаклі» найбільш доброзичливий, в той час як продукт від Adobe відносять до професійного софту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=P2wDmFje05M
Корисна порада
В інтернеті ви можете знайти безліч відео-уроків з монтажу та обробці відео.