Як зігнати вагу перед змаганнями.

Іноді спортсмену в екстреному порядку потрібно зігнати кілька кілограмів перед важливим виступом. Або він набирає більше, ніж потрібно в міжсезоння, або він просто не проходить в свою вагову категорію. У всякому разі, є кілька відмінних способів зігнати вагу перед змаганнями.
Вам знадобиться
  • - теплий одяг;
  • - скакалка;
  • - сходова клітка на 9 поверхів;
  • - боксерська груша;
  • - рукавички;
  • - баня.
Інструкція
1
Стрибайте на скакалці. Надіньте що-небудь тепле з зимового одягу: штани, светр і шапку. Найкраще ще підчепити бавовняний тканину, щоб вона добре ввібрала піт. Візьміть скакалку і пострибайте приблизно 2 хвилини. Кожен день збільшуйте час тренування на півхвилини. При такій схемі ви зможете дійти до 15 хвилин за 1 місяць. Ще через 30 днів подібних тренувань ви наочно побачите, наскільки ви схудли. Дуже важливо постійно збільшувати час і не пропускати жодного тренування. Незважаючи на те, що це зробити буде досить важко, але зате ефект вас порадує!
2
Бігайте по сходинках. Якщо ви живете в багатоповерховому будинку, то вийдіть на площадку в спортивній формі. Спустіться вниз і підніміться вгору на 9 поверх. Поки все робимо пішки. У підсумку потрібно зробити 7 тренувань на тиждень, тобто по одному сходженню і спуску в день. У другий тиждень робимо вже два таких заходу. Далі, ще через один тиждень, збільште кількість до 3 спусків-підйомів. І так продовжуйте протягом місяця. Результат не змусить себе чекати - сгонка ваги перед змаганням забезпечена!
3
Бийте по груші. Дана вправа є одним з найдієвіших для зганяння маси. Навряд чи ви коли-небудь побачите занадто товстого боксера. Таких практично немає. Відпрацьовуйте різні види ударів руками, ногами, ліктями. Бийте по груші приблизно півгодини в день. Результат від таких тренувань вас просто вразить! До того ж, вам не будуть зайвими ударні навички самооборони. Жінкам рекомендується надягати рукавички, щоб не пошкодити кисті.
4
Ходіть в лазню 1-2 рази в тиждень. Сенс у такій процедурі найбільш явний, якщо до змагань залишається приблизно 15-30 днів. За один похід в лазню можна втратити 1-3 кг. Найкраще відвідувати її в суботу, тобто 1 раз на тиждень. В цьому випадку ви не будете перенапружувати серце. Але якщо все-таки потрібно скинути більше і швидше, приділіть цьому ще один день протягом тижня. В результаті вам вдасться скинути 4-8 кг на місяць.
Зверніть увагу
Відвідувати лазню рекомендується протягом 1-1.5 годин, але ніяк не більше!
Корисна порада
Пийте більше води. Це ще швидше прискорить процес зганяння ваги.