Як створити шаблон psd. Як з фото зробити шаблон psd.

Програма Adobe Photoshop дає масу можливостей для редагування і обробки зображень, фотографій, ілюстрацій. Особливо користується популярністю дана програма для створення фотоколажів.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з встановленою програмою Adobe Photoshop;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Визначтеся спочатку, який шаблон ви плануєте створити, так як для різних шаблонів можуть знадобитися різні елементи. Приміром, для створення шаблону колажу вам знадобиться исходник, тобто первісне зображення, з якого буде вирізано зайве для підстановки своїх фотографій. Щоб створити шаблон для віньєтки, вам знадобиться фон, рамочки і різні прикрашають елементи.
2
Виберіть фон для своєї віньєтки. Для цього можна перейти на сайт allday.ru, потім в розділ «PSD-исходники» і вибрати потрібний вам фон, далі скачайте його на комп'ютер і відкрийте зображення в Adobe Photoshop. Для цього просто перетягніть потрібний файл у вікно програми. Виконайте обрізку зображення під розмір вашої майбутньої віньєтки. Зазвичай вони робляться в форматі А4. Назвіть шар з фоном відповідно.
3
Створіть рамочки для фотографій в віньєтці. Для цього можна скористатися вже готовими рамками, взятими з інтернету. Знайдіть сайт, виберіть вподобану рамку, скачайте її і перетягніть файл з рамкою в вікно програми. Далі створіть копію шару з рамкою. Кількість примірників залежатиме від кількості зображень у вашій віньєтці. Розташуйте рамочки на тлі за бажанням. Далі під шаром кожної рамочки створіть порожній шар для додавання фотографій і назвіть його відповідним чином. Потім прикрасьте свій шаблон в Adobe Photoshop. Наприклад, можна зробити рамку для всієї сторінки - для цього виберіть інструмент «Прямокутне виділення", виділіть область трохи менше вашого фону, тобто відступите трохи від краю. У вас повинно вийти виділення на пару сантиметрів менше з кожного боку. Далі викличте контекстне меню, виберіть команду «Інвертувати зображення» і потім натисніть комбінацію клавіш Ctrl + J.
4
Перетягніть шар на самий верх. Далі виберіть стиль для даного шару з палітри стилів. Можна також встановити різні ефекти - для цього двічі клацніть по шару і відкриється меню ефектів (тінь, градієнт, і т.д.). Виберіть ефекти за своїм смаком і натисніть "ОК". Далі збережіть шаблон для Photoshop командою «Файл» -> «Зберегти як», виберіть формат файлу Psd, виберіть папку, куди хочете його зберегти і натисніть "ОК". Створення шаблону в psd завершено.