Як приховувати папки на комп'ютері. чому не стирається назва папки, коли її приховуєш.

Буває так, що одним комп'ютером користується декілька чоловік. І звичайно ж завжди є файли, які небажані для загального огляду. Тому є необхідність їх якось приховати. Не завжди є можливість створення другої облікового запису.
Вам знадобиться
  • 1) папка для приховування
Інструкція
1
Для першого способу всього лише необхідно створити папку і наповнити її даними, які будуть приховані. Кількома по ній правою кнопкою миші і вибираємо властивості. Внизу є параметр атрибути. Помічаємо галочкою «прихований».
2
Тиснемо оновити сторінку, і папка зникає. Для того, щоб побачити її необхідно відкрити будь-яку папку і провести процедуру відкриття прихованих папок. Натискаємо сервіс, властивості папки, вкладка вид. Зрушуємо, повзунок вниз, знаходимо параметр приховані папки та файли. Вибираємо «показувати приховані файли і папки». Натискаємо «ок», і йде в каталог, де лежить ваша прихована папка.
3
Переходимо до другого способу. Тиснемо по папці правою кнопкою і вибираємо перейменувати. Стираємо назва папки і, затиснувши клавішу «alt» вводимо на правій цифровій клавіатурі 0160.
4
Натискаємо знову правою кнопкою по папці, вибираємо «властивості». Входимо у вкладку «настройки» далі «змінити значок». Прокручуємо повзунок вправо, поки не знайдемо три прозорих ярлика. Вибираємо будь-який з них. Натискаємо ок. Це дозволить приховати вашу папку від сторонніх очей, і тримати її прямо на робочому столі.
В будь-якій операційній системі є можливість приховування папок. В основному це папки системного характеру, а також елементи системи, які необхідно заховати від цікавих користувачів - для їх же блага. Іноді користувач комп'ютера сам виставляє значення папки «прихована, унаслідок необхідності приховання деякою інформацією. У кожному разі приховані папки та файли є на комп'ютері і, незважаючи на їх застосування, кожен файл або папку можна зробити видимою для користувача.
Вам знадобиться
  • Провідник (будь-яке вікно), текстовий редактор, Total Commander.
Інструкція
1
Щоб знайти приховані файли або папки, необхідно зробити їх видимими для користувача. Тому відкрийте будь-яке вікно провідника («Мій комп'ютер,« Мої документи). Натисніть меню «Сервис - виберіть« Властивості папки. У новому вікні виберіть вкладку «Вид і в розділі« Додаткові матеріали відзначте пункт «Показувати приховані файли і папки. Натисніть «ОК. Після цього ви можете побачити всі приховані файли та/або папки.
2
Якщо ваш комп'ютер атакували віруси і не дозволяють виконати вище описану операцію, то можна зробити те ж саме, скориставшись редактором реєстру. Для цього необхідно відкрити текстовий редактор і створити новий документ. У тілі цього документа розмістіть наступні рядки: Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerAdvanced] «Hidden =dword:00000001[HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerAdvancedFolderHiddenSHOWALL]«CheckedValue = Dword: 00000001После цього натисніть меню «Файл -« Зберегти як - дайте назву файлу «system.reg - натисніть« Зберегти. Після цього запустіть файл - в діалоговому вікні натисніть «Так .Якщо вам знадобиться скасувати показ прихованих папок, то у файлі реєстру необхідно змінити значенні з« 00000001 на «00000000.
3
Також є альтернативний спосіб: скористатися програмою «Total Commander. Відмітна особливість цієї програми - включення/вимикання режиму показу прихованих папок можна зробити натисканням всього однієї кнопки. Ця кнопка має вигляд фігури зірки. Для показу/приховування прихованих папок зробіть наступне: - запустіть «Total Commander; - виберіть необхідну директорію; - натисніть« зірочку на панелі інструментів.