Як вивести запах диму.

Неприємний дратівливий запах диму руйнує атмосферу квартири. Він може з'явитися після пожежі або куріння в приміщенні. Існує кілька способів, які допоможуть видалити запах диму з квартири і речей.
Вам знадобиться
  • - нашатирний спирт;
  • - оцтова кислота;
  • - лавровий лист;
  • - ароматичні масла.
Інструкція
1
Слабкий запах диму можна видалити за допомогою соди. Розведіть миючий засіб у воді і обробіть розчином всі поверхні в квартирі. Поставте в приміщенні ємність з нарізаними яблуками, кедровими трісками або тирсою.
2
Поставте на вогонь каструлю з водою. Додайте в неї трохи оцтової кислоти і доведіть до кипіння. Зменшіть вогонь і залиште на деякий час. Молекули води поглинають запах диму. Проводьте процедуру в спекотний літній день, коли вологість на вулиці нижче, ніж у квартирі.
3
Розвісьте в приміщенні мокрі рушники або простирадла. У міру висихання міняйте.
4
Від запаху тютюнового диму допомагає оригінальний спосіб. Покладіть в чисту суху попільничку звичайний лавровий лист і підпаліть його. Пряність ефективно видалить неприємний запах.
5
Вимийте підлогу і інші поверхні нашатирним спиртом, який слід розвести в теплій воді. Зніміть штори і накидки - тканина швидко вбирає запах диму. Покладіть текстиль в таз з теплою водою. Додайте півсклянки оцту і пральний порошок. Залиште на півгодини і виперіть. Потім ретельно прополощіть і повісьте сушити.
6
Візьміть холодну звичайну лампочку, капніть на неї ароматичне масло і духи. При нагріванні запах буде поширюватися по квартирі. Вибирайте масло з приємним ароматом, на який немає алергії. Підпаліть ароматичну свічку або пахощі. Покладіть в ємність смажені кавові зерна. Їх можна насипати в красиву вазу і використовувати як прикрасу. Кавові зерна вбирають в себе неприємний запах диму.
7
Якщо запахом диму просякла одяг, вивісите її на вулицю в сонячний день. Ультрафіолетові промені руйнують молекули диму. Чи не заносите одяг в будинок, поки дим повністю не вивітриться. Потім виперіть речі звичайним миючим засобом. Якщо запах сильний, то додайте столову ложку оцтової кістоти. Прополощіть і повісьте сушити. Проутюжьте і покладіть суху чистий одяг в шафу.