Як виконувати "змійку". Як навчитися виконувати змійку.

«Змійка» - одне з основних вправ, яке чітко повинен виконувати водій транспортного засобу. І неважливо, де саме: на трасі або в міських умовах. Варто розглянути покроковий алгоритм успішного виконання даного завдання.
Вам знадобиться
  • - автомобіль;
  • - розмітка;
  • - 6 стійок.
Інструкція
1
Знайдіть рівну площадку, яка закрита від руху інших машин. Зробіть імпровізовану розмітку «Змійки», тобто накресліть лінію старту, фінішу і хвилеподібну лінію між ними. Користуйтеся підручними матеріалами замість стійок: каністри, пляшки з водою, фляги і т.д. Всього їх потрібно буде 6: для старту, фінішу і 4 проміжні.
2
під'їдьте на автомобілі до старту. Вам потрібно проїхати між проставленими стійками і зупинитися біля фінішу, причому, не перетинаючи його. Ось як вам варто діяти. Почніть повільно рушати з місця по майданчику. Вичавіть до упору зчеплення, як тільки ваш автомобіль рушив, далі ви будете їхати за інерцією. Коли перша стартова стійка дійде до половини лівої передньої двері, зробіть оборот керма вліво. У підсумку вийти кут в 45 градусів.
3
Дивіться на другий стійку. Вирівняні колеса, як тільки другий стійка виявилася праворуч від правого крила, тобто виконайте один оборот вправо. Таким чином, рухайтеся по прямій. Як тільки ви доїхали до середини правої двері авто, поверніть кермо вправо на два оберти. Додаємо трохи «газу» і злегка опускаємо зчеплення, щоб «підштовхнути» авто. Після цього повністю вичавіть педаль зчеплення.
4
Спостерігайте за третій стійкою. Вирівняти колеса автомобіля, коли ліве крило мине третю стійку, зробіть два оберти рульовим колесом вліво. Далі просто повторіть вищевказану схему.
5
Доед'те до лінії «стоп». Уявіть, що ви проїжджаєте останню стійку. Коли доїдете з прямими колесами до половини лівих дверей, зробите один оборот вліво. Дивіться завжди вперед і у фінішної лінії вирівняні колеса, зробивши 1 оборот вправо. Вимкніть передачу і поставте ваш транспортний засіб на стоячий гальмо. Вправа закінчено.
6
Практикуйтеся якомога частіше у виконанні «Змійки», і з часом ця вправа дійде у вас до автоматизму.
Зверніть увагу
Перевірте справність рульового управління у вашого авто.
Корисна порада
Ведіть свою машин у плавно, але швидко обертайте рульовим колесом у перешкод.