Як заманити покупця в магазин.

Наявність конкурентів, незручне розташування, невідомість магазину - все це не сприяє збільшенню покупців. Однак визначення цільової аудиторії та грамотно вибудувана маркетингова стратегія допоможе підібрати такі інструменти, які збільшать потік клієнтів і принесуть прибуток.
Інструкція
1
Про вашому магазині має бути відомо, тому реклама - основний засіб для залучення покупців. Якщо у вас невеликий продуктовий або непродовольчий магазин, можна використовувати листівки і невеликі буклети. Покладіть їх у поштові скриньки в довколишніх районах або роздавайте там, де велика прохідність (наприклад, у метро). Для магазину, який торгує одягом або взуттям, крім листівок, можна зробити банери, візитки і якщо дозволяє бюджет, дати рекламу на телебаченні. Зверніть увагу, що витрачені кошти на рекламу повинні повністю себе виправдовувати. Не треба вішати на стовпах оголошення, що відкрився новий інтерент-магазин - це, швидше за все, не дасть очікуваного ефекту.
2
Особа вашого магазину - це вітрина. Оформіть її так, щоб вона впадала в очі і викликала бажання зайти в магазин. Подумайте, яке оформлення може відповідати концепції і стилю вашого магазину, створити про вас приємне враження. Постарайтеся знайти таке рішення, яке виділяло б вас серед конкурентів.
3
Залучайте покупців новими дисконтними програмами, акціями та знижками: наприклад, подарунок кожному 100 покупцеві, знижка в ранкові або вечірні години, дисконтні карти. Влаштовуйте постійні акції, кожен раз використовуючи різні групи товарів.
4
Спробуйте заманити клієнта приємними запахами і звуками. Наприклад, впливає на підсвідомість запах випічки в кондитерському відділі, запах натуральної шкіри у взуттєвому, слабкі цитрусові запахи. Приємний звуковий фон також допоможе покупцеві розслабитися і затриматися в магазині. Музика повинна бути тихою, щоб клієнтам не довелося підвищувати голос, якщо вони захочуть уточнити щось у продавця.
5
Подумайте про зручність покупців. Якщо дозволяє територія - організуйте безкоштовну парковку, щоб клієнти могли залишати свій автомобіль. Слідкуйте за тим, щоб працювали всі каси, а покупцеві не довелося стояти в довгій черзі. Подивіться, як поводяться продавці: гарне обслуговування обов'язково підвищить лояльність покупців.