Як заправити нитку в ручну швейну машинку.

Добре, коли в будинку є ручна швейна машинка. Наприклад, можна досить швидко підігнути штани, не вдаючись до послуг ательє. Такі машинки легкі у використанні, але процесу заправки нитки слід приділити особливу увагу.
Інструкція
1
Почніть заправку ручної швейної машинки з верхньої нитки. Це саме та нитка, яка проходитиме від котушки до Голкового вушка. Підніміть притискну лапку, піднявши її вгору за спеціальний важіль. Підкрутіть махове колесо і встановіть його таким чином, при якому важіль нітепрітягивателя і голка опиняться в самому верху.
2
Поставте котушку на бобінний стрижень. Візьміть кінець нитки і проведіть його через проріз верхнього нітенаправітеля у напрямку до регулятору натягу верхньої нитки. Якщо нитка не буде пропущена через нітенаправітель, то в регулятор натягу вона потрапить під неправильним кутом, тому будьте уважні на цьому етапі.
3
Огинаючи регулятор натягу знизу, прокладете нитку між двома металевими шайбами. Потягніть її вгору і заведіть за гачок нітенаправітеля. А потім Протягніть в петлю компенсаційної пружини.
4
Просмикніть нитка у вічко важеля нітепрітягевателя і заведіть за гачок, розташований на фронтовий дошці. Проведіть нитку крізь два нижніх нітенаправітеля. Вставте нитку з боку нітепрітягевателя у вушко голки. Витягніть нитку на двадцять сантиметрів.
5
Намотайте на шпульку нитку і вставте її в шпульний ковпачок. Покладіть кінець нитки під пружину натягу таким чином, щоб залишилося ще десять сантиметрів. Встановіть шпульний ковпачок в човниковому пристрої. Слідкуйте, щоб важіль ковпачка потрапив в призначену для нього проріз. Якщо він буде вставлений правильно, ви почуєте характерне клацання. Закрийте засувку.
6
Притримуйте однією рукою кінець нитки, пропущеної через вушко голки, поверніть махове колесо на себе таким чином, щоб голка опустилася до самого низу і захопила нитку, що виходить з шпульного ковпачка. Прокрутіть колесо від себе і поверніть голку в саме верхнє положення. Витягніть нижню нитку через отвір голкової пластини. Кінці ниток заправте під лапку і відведіть назад.