Як зробити екран ноутбука світліше. потьмянів екран в ноутбуці в hp.

Минули часи, коли шкода моніторів для зору був очевидний кожному. Тепер шкоду, яка може нанести вам ваш дисплей - це лише зайва напруга очей. Але знизити ризик для зору просто - потрібно лише підібрати оптимальну яскравість монітора. З комп'ютером це зробити просто, а що, якщо ваше завдання - зробити екран ноутбука світліше?
Вам знадобиться
  • Володіння ноутбуком на примітивному рівні
Інструкція
1
Не намагайтеся відшукати кнопки виклику меню монітора на ноутбуці. Так як дисплей і клавіатура з'єднані в єдине ціле, їм там просто ніде розміститися. Щоб відкрити вікно налаштування яскравості ноутбука, натисніть клавішу Fn (зазвичай вона розташована в лівому нижньому куті) і, утримуючи її, клавішу F (F5) із зображенням сонця.
2
Потрібна вам настройка - яскравість. Зробіть її трохи вище, якщо хочете зробити екран ноутбука світліше. Але не переборщіть: надмірна яскравість монітора позначиться на вашому зорі не кращим чином. Ще одна настройка - контрастність. Якщо вам здається, що контраст на вашому дисплеї не найприємніший для вас, змініть його. Але також не забувайте, що занадто чіткі зображення і текст складно сприймаються очима.
3
Того ж ефекту ви досягнете, якщо зайдете в меню «Пуск» - «Панель управління». Серед з'явилися розділів виберете «Система і безпека», потім - «Електроживлення». На ноутбуках, що підтримують зміну яскравості дисплея, ви зможете змінити яскравість екрану.
4
Налаштувати яскравість екрану ноутбука можна і через налаштування драйвера відеокарти. Більшість останніх мають можливість вибору різних параметрів зображення. Щоб зайти в ці настройки, зайдіть «Панель управління» - «Екран» (або клацання правою кнопкою мишки на робочому столі - «Властивості»), знайдіть вкладку «Параметри», там - кнопку «Додатково». Серед запропонованих вкладок знайдіть ту, що відповідає настроюванням відеокарти. Зазвичай вона збігається з назвою останньої. Там шукайте налаштування колірної корекції і вибирайте відповідні для себе параметри яскравості.
5
Кольори на ноутбуці вас завжди влаштовували, але раптом екран потьмянів? Не поспішайте звертатися в тех.центр, можливо ви просто ... відключили прилад від зарядки. Більшість ноутбуків, будучи підключеними до розетки, світять куди яскравіше. Якщо можливості «заряджатися» немає, але і тьмяне світло вас не влаштовує, налаштуйте параметри зарядного пристрою або змініть режим енергоживлення.
6
Якщо жоден з перерахованих вище варіантів не допомагає, ймовірно, проблеми в відеокарті або самому моніторі. Тоді доведеться звернутися за допомогою до фахівців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A-qfQNOQCu4