Як завести машину в морози.

Морози важко перенести не тільки пішоходам, а й автолюбителям. Часом простіше буває пройтися пішки по холоду, ніж завести замерзлий автомобіль. Проте немає нічого неможливого, а якщо дотримуватися деяких правил, завести машину в морози зовсім нескладно.
Інструкція
1
Для початку запам'ятайте - будь-яка справна машина заведеться навіть у найлютіший мороз. Питання лише в тому, як її завести. Для початку перевірте, чи виключені всі електроспоживачі: грубки, фари, магнітола і т.п.Немного поверніть двигун стартером, проте не пускайте відразу. Так ви забезпечите подачу масла, необхідного після стоянки вночі. Робіть першу спробу завести двигун. Вичавіть педаль зчеплення - так ви полегшите обертання коленвала.
2
Після першої невдалої спроби не намагайтеся відразу ж завести машину знову. Акумулятора і стартеру слід перепочити, до того ж, високий ризик «залити» свічки. Нову спробу починайте через 15-30 секунд. Ймовірно, тепер двигун запуститься. Не вичавлювати відразу педаль газу.
3
Якщо і з другої спроби завестися не вийшло, намагайтеся знову з інтервалом в 30 секунд. Після переходите до інших, більш стратегічним заходам. Видаліть вологу, якщо вона є, з високовольтних проводів. Для цього можете використовувати спеціальні спреї.
4
Перевірте, чи не розрядився акумулятор. Якщо це так, попросіть «прикурити». Коли ви заводите машину від іншої, ви створюєте напругу на свічках і покращуєте утворення іскор, прискорюєте обертання двигуна стартером.
5
Якщо завести двигун від проводів не вийшло, залишається спосіб - за допомогою мотузки. Вам потрібна допомога іншого автовласника. Домовтеся подати сигнал, коли машина заведеться - просто так їхати на буксирі безглуздо. Заводите з другої або третьої передачі - так вашу машину буде простіше тягти. Коли двигун запуститься, за допомогою педалі газу не дайте йому стихнути знову, вичавіть зчеплення, включіть передачу. Лише коли зробите ці дії, посігнальте і загальмуєте.
6
Коли ви хочете завести машину в морози, враховуйте, що з включеними фарами і при роботі на х/х акумулятор практично не заряджається. Його зарядка почнеться лише коли оберти двигуна перевищать 1200.