Як шити спідницю в складку. докладний видио спідниці складки Як шити.

Спідниця в складку обов'язково повинна бути в гардеробі будь-якої модниці. Однак далеко не завжди виходить знайти в магазинах саме ту модель, яка ідеально підійде для тієї чи іншої фігури. В цьому випадку існує тільки один вихід - самостійно зшити спідницю в складку. Для того, щоб полегшити завдання, можна скористатися універсальним варіантом без попередньої викрійки.
Вам знадобиться
 • - тканина;
 • - ножиці;
 • - праска;
 • - булавки;
 • - сантиметрова стрічка;
 • - нитки;
 • - швейна машинка;
 • - кравецькі крейда.
Інструкція
1
Зніміть три мірки: обхват талії, обхват стегон і довжина виробу.
2
На тканини відміряйте довжину спідниці з урахуванням припусків на шви і подгибку низу.
3
Розрахуйте ширину полотнища, виходячи з глибини солодкі, яка належна складати дві свої ширини.
4
Розріжте тканину від кромки до кромки. Таким же чином кроятся друге і третє полотнища вироби.
5
Розкладіть полотнища виворітного стороною на столі і відзначте лінію стегон. Відкладіть від верхнього зрізу висоту стегон. Додайте 1 см припуску для притачной пояса.
6
Позначте глибину і ширину складок Кравецьким крейдою. Змітайте і проутюжьте складки.
7
Сколите з виворітного боку полотнища спідниці по бічних зрізах. Стачайте шви. Виконайте один з них від низу до лінії стегон, потім прострочіть перпендикулярно до лінії з'єднання країв складок. Обмітайте припуски швів.
8
наметала пояс до верхнього зрізу спідниці. Приміряйте виріб.
9
Зайву довжину зріжте по верхньому зрізу спідниці. Приберіть зайву ширину в глибину складок.
10
Надріжте глибину складки у заднього краю непростроченного надрізу. Залиште 0,5 см неразрезанной тканини до місця сходження країв складок.
11
наметала і проутюжьте глибину складки.
12
Покладіть блискавку під краю розрізу. Пристрочите по краю. Виконайте те ж саме з другою половиною блискавки.
13
Пришийте пояс.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=21HqlEh0gts
Зверніть увагу
Число складок повинно дорівнювати обхвату стегон з урахуванням припуску поділеному на ширину складки. Для того щоб спідниця візуально здавалася єдиним цілим, шви сточування повинні знаходиться у внутрішній частині складки, а кількість складок має бути кратним кількості полотнищ.
Корисна порада
Купуючи тканину, завжди додавайте припуски на шви, подгибку низу і обробку швів. Враховуйте ширину притачной пояса. Загальна ширина тканини для пошиття спідниці в складку завжди повинна дорівнювати трьом обхватам стегон, плюс чотири сантиметри для свободи руху. Спідниця спадатиме красивими складками і володіти однаковою довжиною, якщо посередині задньої і передньої частин зробити виріз глибиною 1,5 см. Краї вирізів зводяться нанівець до боків.
Існують речі, які ніколи не вийдуть з моди. Одна з таких - спідниця в складку. Тим більше що є величезна безліч моделей: це спідниці з плісировкою, з круговими, зустрічними або бантовими складками і так далі.
Вам знадобиться
 • - вовняна або смесовая тканина;
 • - кравецькі крейда;
 • - булавки;
 • - нитки в тон тканини;
 • - флізелін;
 • - застібка-блискавка;
 • - плоска гудзик;
 • - швейні приналежності;
 • - праска і марля.
Інструкція
1
Для шиття спідниці в складку підійдуть щільні однотонні тканини або матеріал в клітину. Це можуть бути вовняні або сумішеві тканини. На них складки тримаються найкраще. Також зшити спідницю можна і з бавовняних тканин і льону.
2
Викрійку спідниці з круговими або зустрічними складками можна побудувати безпосередньо на тканини. Для цього необхідно виміряти обхват стегон і довжину спідниці. Помножте мірку обхвату стегон на 3, так вийде необхідна ширина відрізу. Наприклад, володарці стегон об'ємом 100 см знадобиться для шиття спідниці в складку матеріал шириною 300 см. Оскільки звичайний метраж 1,5 м, то потрібно буде придбати відріз довжиною рівній міркою довжини спідниці, помноженої на 2 плюс 15 см на пояс, припуски на шви і подгибку.
3
Тканина розкладіть на гладкою і рівній поверхні. Відкладіть вздовж кромки мірку довжини виробу, а вбік мірку ширини спідниці, розділену на 2. Розмітьте розташування складок. Для цього расчертите полотнище смугами шириною рівною бажаної величиною складок, наприклад по 4 см.
4
Стачайте бокові шви спідниці і вшитої застібку-блискавку. Тепер почніть закладати складки, суміщаючи намічені лінії. При цьому заколюйте їх кравецькі шпильками у верхнього і нижнього зрізів спідниці. Намагайтеся, щоб бокові шви були прикриті складкою.
5
Ретельно проутюжьте деталь через вологу марлю. Щоб складки не розходилися майстрині роблять мильний розчин, наносять його на виворітну сторону тканини в місці розташування складки. Для закріплює кошти розчиніть мило в теплій воді і додайте в мильний розчин одну ложку оцтової есенції. Змочіть в розчині марлю і пропрасуйте через неї тканину із закладеними складочками з вивороту. Повторіть процедуру кілька разів, щоб лінії вийшли більш чіткими.
6
Сшейте пояс. Викроїте його із залишків тканини, продублюйте клейовим флізеліном. Потім складіть деталь поперек і прітачать до верхнього зрізу спідниці. З правого боку пояса обробіть петельку для застібки, а з лівого пришийте плоску гудзик.
7
Заберіть кравецькі шпильки, фіксуючі складки. Низ спідниці підігніть на виворітну сторону спочатку на 5 мм, а потім на 1 см і прострочіть близько до згину.
8
Складки закладіть ще раз і змітайте їх вручну по всій довжині. Знову проутюжьте їх через вологу марлю і приберіть намітку.
Зверніть увагу
При роботі з матеріалом в клітку дуже важливо, щоб лінії малюнка збігалися при сточуванні бічних швів.