Як зшити подушку ортопедичну. Як зшити ортопедичну подушку.

Кому не хочеться після сну відчувати себе здоровим і відпочилим, не відчувати болю в спині і шиї? Напевно цього хочеться всім. Вихід з цієї ситуації є - це використання ортопедичної подушки. В основному, вона використовується для профілактики захворювань шийного відділу хребта. Ортопедична подушка є двосторонньою і може служити людям різного віку, зросту і ваги. Зшити таку подушку дуже просто. Її створення принесе вам багато задоволення і не займе багато часу.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - гудзики або блискавка;
  • - наповнювач;
  • - швейні приналежності.
Інструкція
1
Визначтеся з фасоном подушки. Зазвичай ортопедична подушка шиється в формі валиків різних розмірів. Гідність ортопедичних подушок в тому, що подушка як би підлаштовується під вашу позу і форму тіла. Подивіться і приміряйте до себе промислові ортопедичні подушки і орієнтовно оціните її розмір. Якщо вашій голові легко і зручно, значить, розмір вам підходить. Орієнтуючись на це, ви зможете підібрати розмір своєї майбутньої подушки.
2
Виберіть підходящу тканину для подушки. Бажано, щоб це була натуральна тканина, приємна до тіла. Зробіть викрійку подушки тієї форми, яка вам більше подобається. В мережі Інтернет існує багато сайтів, які пропонують викрійки будь-яких форм подушок для скачування, можете при бажанні ними скористатися.
3
Візьміть викрійку валика і накладіть її на обрану тканину. Необхідно залишити сантиметр-два на припуски для швів. Викроїте дві деталі. Складіть частини деталей зовнішньої стороною всередину. Заготовки зшийте з трьох сторін повністю, а четверту залиште для набивання. При бажанні можна зробити на що залишилася осторонь блискавку або гудзики, для того, щоб можна було змінити або додати набивання. Виверніть наявності.
4
Вкладіть в подушку наповнювач. Ортопедичні подушки промислового виробництва наповнюються латексом, в'язкоеластичний піною або поліестером. У домашніх умовах можна наповнити подушку гречаним лушпинням, яка забезпечить масажний ефект вашій шиї і послужить підставою для здорового і міцного сну.
5
Сшейте для подушки знімну наволочку. Це практично і красиво. Зовнішню частину подушки ви можете оформити на свій смак. Це може бути декоративна аплікація з шматочків тканини, різної за кольором і фактурою, або малюнок, переведений на тканину. Як виглядатиме ваша нова ортопедична подушка, залежить тільки від вашої фантазії і вмілих рук.
Зверніть увагу
Якщо після сну на такий подушці ви відчуваєте себе неважливо, слід поміняти наповнювач в подушці на інший.