Як друкувати візитки.

Візитки - невід'ємний атрибут сучасної людини. Причому, якщо раніше візитками користувалися тільки бізнесмени, то в даний час візитними картками обзавелися фотографи, фітнес-тренера і багато інших. Від того, як виглядає візитна картка, і яка інформація на ній розташована, залежить враження про людину і ступеня його компетентності.
Вам знадобиться
  • - фотопапір або крейдований папір для офсетного друку;
  • - комп'ютер, з встановленою програмою CoralDraw;
  • - принтер;
  • - ваша фантазія.
Інструкція
1
Продумайте, яку інформацію ви хочете, щоб бачили партнери та клієнти. Обов'язково розмістіть свої ім'я, прізвище, по батькові, посада (або найменування послуги, які ви пропонуєте), контактну інформацію у вигляді телефону або адреси.
2
Якщо ви хочете зробити двосторонню візитку, то на лицьовому боці вкажіть дані з п.1, а на зворотному - більш детальну інформацію про вашу діяльність.
3
У програмі CoralDraw зробіть ескіз візитки. Якщо ви не володіти цією програмою, то подібну послугу замовте у дизайнера, який у ній працює. Важливо врахувати, в якій колірній гаммі буде виконуватися візитка, і яким чином вона буде залучати клієнтів. Якщо у вашої фірми є логотип, неодмінно увімкніть його в виріб. Прізвище, ім'я, по батькові розташуйте в середині поля візитки, а трохи нижче, використовуючи менший шрифт, посаду. Потім зробіть рису, яка відокремить основні дані, і в самому низу в кутку (неважливо в якому, правому або лівому) розмістіть контактні дані. Такий спосіб розташування інформації є найпоширенішим і зачепить увагу потенційного клієнта. Стандартний розмір візитки 90 * 50мм.
4
зверстати для друку готові макети в тій же програмі CoralDraw. Якщо ви будете друкувати на аркуші формату А4, то розташуйте 12 виробів на одному аркуші, а на А3 забирається 24 штуки, отцентруйте і не забудьте поставити мітки різу.
5
Для друку вибирайте або папір для фотодруку (вона продається у всіх комп'ютерних магазинах), або крейдований папір для офсетного друку щільністю 300г/м3. Можете використовувати як глянсову, так і матову, але матова на дотик здається товщі, і візитки на ній виглядають більш солідно.
6
Вставте папір у принтер і запустіть візитки до друку. Якщо ви друкуєте двосторонні вироби, запустіть спочатку один лист, і обов'язково перевірте, чи збігаються особа з оборотом. Якщо не збігаються, то подивіться, по якій стороні йде зсув, і зробіть відповідні коригування у верстці.
Корисна порада
Не забувайте прибирати контур візитки під час верстки, інакше ви будете відчувати труднощі при різанні. Для того, щоб нарізати вироби, буде достатньо міток різу.