Як навчитися малювати тигра.

Одним з найбільш типових представників сімейства котячих в дикій середовищі є королівський тигр. Тигра малювати не дуже складно, практично так само, як кішку, будова тіла у них схоже.
Вам знадобиться
  • Аркуш паперу, олівець, гумка, кольорові олівці, фломастери або фарби (за бажанням).
Інструкція
1
Розташуйте аркуш паперу, на якому збираєтеся малювати, горизонтально, це розташування найбільш підходить для даного малюнка. За допомогою олівця виконайте начерк. Для початку позначте напівкруглої лінією спину і кружечком підстава передньої лапи (перший фрагмент). Потім позначте лінію живота, напівкругле стегно, нижню частину шиї і невеликим кружечком частину голови (другий фрагмент).
2
Намітьте заднє стегно, лопатку і верх шиї (третій фрагмент). Тепер уже можна намітити напрямки розташування лап хижака, продумайте, як вони у вас будуть розташовані, і його морду (четвертий фрагмент). Зауважте, що лінії трохи «грубі», надалі виконайте більш детальну промальовування. Якщо лінія у вас не виходить, не періть її відразу, краще зробіть їх декілька і потім за бажанням подкорректируйте гумкою.
3
Настала черга хвоста, намітьте його напрямок, частина лап (умовно «до коліна»), також позначте на морді тигра вушка і очі. Очі будуть розташовуватися на тому місці, де допоміжний гурток для голови буде переходити в перенісся (п'ятий фрагмент). Далі домалюйте йому лапи у формі «черевичок», позначте ніс, невелику борідку, яка буває у тигрів (шостий фрагмент).
4
Ваш тигр практично готовий. Знайдіть і подивіться картинки в інтернеті, зверніть увагу на розташування смуг на шкурі хижака і намалюйте їх або просто позначте напрямок, якщо вони невеликі за розміром. Розташування смужок повинно вже надати невеликий обсяг вашому наброску (сьомий фрагмент). Далі зітріть всі допоміжні лінії, більш детально прорисуйте смуги на мордочці, саму голову тигра, лапи і залишилися смужки на тілі (восьмий фрагмент). Виконайте штрихування олівцем або виконайте роботу в кольорі.
Корисна порада
Перед початком роботи краще переглянути фотоматеріали про тигрів, так трохи простіше малювати.