Як скласти резюме про фірму.

Більшість людей знає, як потрібно складати резюме про прийом на роботу, але мало хто розуміє, як написати такий же документ про фірму. Такого виду резюме демонструє досвід компанії, але не окремого працівника. Розглянемо спосіб написання даного документа.
Вам знадобиться
  • - канцелярське приладдя.
Інструкція
1
Почніть складати ваше резюме, написавши офіційну назву компанії у верхній частині сторінки. Оскільки даний тип документа не обмежений у розмірах, як, наприклад, приватне резюме (воно в основному вміщується на двох сторінках), використовуйте більш великий і жирний шрифт.
2
Додайте в опис наступний розділ під назвою «власник», «рада директорів» або який-небудь інший відповідний керуючий орган компанії. Опишіть найпомітніших представників фірми і дати їх приєднання до компанії. Це дуже впливає на кредит довіри до цієї фірми.
3
Увімкніть також наступний розділ: «напрями діяльності» або «сфери діяльності». У цій категорії перерахуйте всі основні функції компанії: фінансовий аналіз і дані про витрати, навчання управлінню капіталом, підвищення ефективності виробництва. Потенційний клієнт повинен мати можливість поглянути на цей список і відразу уявити функціональні можливості компанії.
4
Напишіть також розділ «поточні клієнти»/«завершені проекти» або будь-яку іншу категорію, яка буде докладним чином розкривати досвід компанії. Для кожного розділу включіть ім'я клієнта, вартість проекту, а також послуг, що надаються фірмою. Цей список повинен бути як можна більш розгорнутим.
5
Завершіть написання резюме про фірму складанням списку посилань. Вони повинні включати банки, державні структури або інші установи, які можуть підтвердити кредит довіри компанії. А також її послужний список і загальну компетентність. По можливості включите в нього 5 або 10 елементів.
6
Віддайте на перевірку 3 або 4 людям зі свого оточення (які знайомі з описуваної фірмою), щоб вони могли оцінити грамотність даного резюме і висловити свою думку з приводу недопрацювань. Прислухайтеся до даних зауважень і виправте огріхи. Перепишіть резюме, якщо буде потрібно.
Зверніть увагу
На конкретність заповнюваної інформації в кожному розділі резюме.
Корисна порада
Проконсультуйтеся з тими людьми, які знають фірму зсередини, про яку ви складаєте резюме.