Як в'язати англійську в'язку.

Виріб, пов'язане англійської в'язкою, відрізняється високою еластичністю, тому його слід в'язати щільно. Розрахунок петель для англійської в'язки виконується по випраній контрольному зразку, так як при пранні виріб такої структури сильно розтягується.
Вам знадобиться
  • - Спиці;
  • - пряжа.
Інструкція
1
Англійську в'язку часто використовують для в'язання шарфів, шапочок, товстих кофт. Від того, як виконана гумка, часом залежить зовнішній вигляд і довголіття вироби. Для того щоб, гумка не стягувати, перший ряд наберіть здвоєною ниткою. Такий же ниткою виконайте і останній ряд гумки.
2
Англійська гумка 1 * 1. В'язане полотно виглядає однаково з обох сторін. У всіх видах в'язання англійської в'язкою, виворітні петлі завжди знімаються з накидом в одному ряду і пров'язуються разом із сусідньою петлею в наступному ряду. Робиться це так: зробіть накид, 1 виворітну петлю зніміть непровязанной, в наступному ряду накид зі знятою петлею пров'яжіть лицьовій петлею.
3
Зразок: на спиці наберіть непарна кількість петель. 1 ряд - * 1 лицьова петля, накид, 1 петлю зніміть *, 1 лицьова петля; 2 ряд - накид, 1 виворітну петлю зніміть, * 2 разом лицьовою петлею (знята петля і накид попереднього ряду), накид, 1 виворітну петлю зніміть *. 3 ряд і всі наступні ряди - петлю з накидом попереднього ряду пров'яжіть разом лицьовою петлею, а перед виворітного петлею зробіть накид, і зніміть її непровязанной.
4
Пишна англійська резинка 1 * 1. Зразок: 1 ряд - 1 лицьова петля, 1 виворітна петля; 2 ряд і всі інші ряди - над виворітними петлями пров'язуйте виворітні петлі, а над лицьовою - лицьову петлю на ряд нижче.
5
Полуанглійская гумка 1 * 1. Фактура в'язки неоднакова з лицьового і виворітного боку. Візерунок з лицьового боку виглядає таким же, як при в'язанні патентом, з виворітного боку петлі виглядають більш стягнутими. Тому, перш ніж в'язати полуанглійской гумкою, слід визначитися з лицьовою стороною вироби. Слід пам'ятати про те, щоб поряд з кромочної петлею завжди в'язалася виворітна петля.
6
Зразок: 1 ряд (лицьовій) - кромочная, * 1 петлю з одним накидом зніміть як виворітну, 1 лицьова петля *, 1 петлю з одним накидом зніміть як виворітну петлю, кромочная петля; 2 ряд (виворітний) - кромочная, * 1 петлю з накидом пров'яжіть разом лицьовій петлею, 1 виворітна петля *, 1 петлю з накидом пров'яжіть разом лицьовій петлею, кромочная петля. Повторюйте від * до *.
Зверніть увагу
Щоб не втратити обсягу, англійську гумку не потрібно утюжіть.Сушіте виріб пов'язане англійської в'язкою в розкладеному вигляді, в підвішеному стані гумка витягується.