Як відкрити свою кабельне тв.

Кабельне телебачення вже міцно увійшло в побут любителів «зазирнути в телеящик». Воно прийшло на зміну ефірному, в один момент зробивши непотрібними громіздкі і незграбні телеантени. Як же відкрити своє кабельне ТБ?
Інструкція
1
Реально оцініть перспективи відкриття у вашому населеному пункті кабельного телебачення. Якщо це невелике місто, то тут, з одного боку, практично не буде конкуренції, але з іншого боку і кількість абонентів може бути невелика, що не покриє всіх витрат на відкриття.
2
Розрахуйте відразу приблизну абонентську плату з урахуванням протягання кабелю від розподільного центру до місця проживання середньостатистичного абонента. Це відстань не повинна перевищувати 4-х кілометрів.
3
Складіть грамотний бізнес план і залучіть інвесторів до вашого проекту. Але вибирайте інвесторів з відомою обережністю. Якщо ви самі хочете керувати підприємством, а не спустити все на гальмах, передавши управління бізнесом ім. Зазвичай такий бізнес досягає точки беззбитковості протягом 5-7 місяців, а побудова мережі займе не менше 3-х місяців.
4
Зареєструйте юридична особа в податкових органах, отримаєте коди статистики та виписку з ЕГРЮЛ. Відкрийте рахунки в банках.
5
Укладіть договір з ретрансляційним центром у вашому місті на випадок виходу з ладу супутникового зв'язку (всяке буває). Укладіть договір і з РАО ЄЕС.
6
Підшукайте приміщення для офісу і монтажною. Приміщення для офісу орендувати краще в центрі. Закупити все необхідне обладнання, інструменти.
7
Проведіть співбесіду з претендентами на посади офісних службовців, менеджерів і монтажників. При працевлаштуванні монтажників обов'язково попросіть їх пройти невеликий теоретичний тест.
8
Укладіть договори з місцевими виданнями та представниками центральних газет і журналів про випуск програм. Якщо у вашому місті існує безкоштовне рекламно-інформаційне видання, спробуйте домовитися з ним.
9
Організуйте рекламну кампанію. Не шкодуйте грошей на стенди, розтяжки, буклети та листівки. Чим яскравіше і різноманітніше буде реклама вашого ТВ, тим охочіше до вас потягнуться абоненти.