Як прибрати пупкову грижу.

Пупкової грижею називають виходження внутрішніх органів, великого сальника і кишечника за стінку черевної порожнини. Виявити пупкову грижу можна по характерному випинанню в області пупка, яке зникає при прийнятті горизонтального положення.
Інструкція
1
Якщо ви підозрюєте наявність у себе пупкової грижі, звертайтеся до хірурга. Після огляду він вирішить, яким чином можна позбутися від виниклої проблеми.
2
У разі якщо немає протипоказань і грижа не має важкої форми, ви можете зайнятися її лікуванням консервативним способом. Воно включає в себе спеціальний масаж і носіння бандажа. Крім того, в разі ожиріння вам рекомендують позбавитися від зайвих кілограмів.
3
Консервативне лікування також застосовують при лікуванні пупкової грижі у дітей, які не досягли п'ятирічного віку. Це є наслідком того, що дефект може зникнути сам протягом даного часу. Досить часто проводять так зване лікування положенням. Для цієї дитини перевертають на животик, що заважає випинанню пупкової грижі і зменшує тиск усередині черевної порожнини. Це досягається полегшенням відходження газів, а крім того, сприяє прояву активності рук і ніжок. Не варто користуватися поширеними серед цілителів способами заклеювання грижі пластиром. Це може елементарно привести до інфекції ніжної шкіри дитини через роздратування.
4
Найчастіше дорослим пацієнтам пропонують позбутися грижі за допомогою оперативного втручання. Врахуйте, що хірургічне втручання має протипоказання. Серед них гострі захворювання і їх загострення в хронічній формі, хвороби дихальних шляхів і серцево-судинної системи, а також вагітність другої половини терміну.
5
Дітям старше п'яти років також показано оперативне втручання. Не варто боятися операції. Для дітей її проводять під загальним наркозом. Більшості дорослих досить місцевої анестезії. Операція не відноситься до небезпечних і не займає багато часу.
Зверніть увагу
Не займайтеся самолікуванням. І не звертайтеся за лікуванням до так званих цілителів з народу. Ні до чого ризикувати здоров'ям, якщо ви можете отримати грамотну та кваліфіковану допомогу фахівця.