Як позбутися від вен на руках.

Як жінки, так і чоловіки стежать за красою свого тіла. Що виникає у багатьох проблема - великі, роздувся вени на руках (варикоз) - це не тільки негарно, але й нездорово. Як же лікувати вени на руках?
Інструкція
1
Встаньте прямо. Розведіть руки по сторонам. Стисніть кулаки 40 разів долонею вниз, а потім - 40 разів долонею вгору. Після цього протягом деякого часу обертайте руками взад і вперед. Підніміть руки. Повторюйте ті ж рухи, що і на початку вправи, описуючи при цьому коло. Цей комплекс ефективно впливає на стінки судин і м'язи рук.
2
Приготуйте ванночку для рук з гарячою водою (приблизно 60 градусів). Приготуйте другий ванночку з холодною водою (розмір ванночок повинен дозволяти опустити в них не тільки кисть, але і десь половину передпліччя руки).
3
Опустіть руки в ванночку з гарячою водою на 1-2 хвилини. Після цього опустіть руки на 2 хвилини в ванночку з холодною водою. Повторюйте цю процедуру, чергуючи тепло і холод, не менше 3-х разів. Контраст температур викличе черзі розширення і звуження судин. Це позитивно вплине на судинний тонус.
4
Візьміть столову ложку шишок хмелю, подрібніть їх і залийте окропом. Після нагрівайте на водяній бані цю суміш протягом 20 хвилин. Пийте по 1 склянці вийшов відвар перед прийомом їжі.
5
Змішайте однакову кількість арніки і кори ліщини. 2 столових ложки суміші залийте 600 мл окропу. Відстоюйте в термосі протягом 10-12 годин. Після пийте по півсклянки 3 рази на день.
6
Натріть на дрібній тертці або наріжте 250 грамів часнику і залийте їх 350 грамами меду. Цю суміш настоюйте близько 2-х тижнів, потім приймайте по 1 чайній ложці за півгодини до їжі. Через два місяці після початку застосування стан вен на руках має покращитися, судинний тонус повинен прийти в норму. Розширені і нееластичні стінки вен підтягнуться й перестануть здуватися на поверхні рук.
7
Скористайтеся медичними препаратами: Венотон, троксізіном, гепариновой маззю, ліотон-гелем.