Як позбутися целюліту на руках.

Целюліт, як правило, проявляється в області стегон, сідниць і на ногах. Але іноді схильними до целюліту виявляються руки. Відбувається це через порушення венозного кровотоку. Яким чином привести свої руки в порядок і позбутися целюліту і надлишків жирової тканини?
Інструкція
1
Одним з основних ліків проти целюліту є звичайна вода. Вам необхідно навчитися випивати в день не менше 3 літрів. Вода допоможе очистити організм від шкідливих токсинів і шлаків, що важливо при боротьбі з целюлітом. І врахуйте, що солодкий чай і кава не входять в цю кількість рідини.
2
Запасіться кави. Але не для пиття. Якраз навпаки, випиваючи вранці чашечку - іншу підбадьорливого напою, ви провокуєте появу целюліту. Кава використовуйте як компресів на проблемні місця. Просто зваріть напій і процідіть. Осад нанесіть на руки і тримайте близько 10 хвилин. При цьому злегка втирайте гущу в шкіру. Після закінчення часу змийте теплою водою.
3
В будь-який крем, який ви використовуєте для шкіри, додайте трохи олії ши. Це поєднання допомагає пом'якшити шкіру і позбутися целюліту.
4
Поставтеся критично до таких продуктів, як консерви, соління, і цукор. Не захоплюйтеся газованими напоями. Навіть якщо це мінеральна вода. Краще пити негазовану воду. Інакше вуглекислота, що міститься в подібних напоях, не залишить у спокої ваш організм і целюліт продовжить прикрашати ваші руки. Забудьте про готові соки. В принципі, це просто цукровий розчин з додаванням ягідно-фруктового міксу.
5
Намагайтеся ввести в раціон харчування більше абрикосів, персиків, зеленого горошку, томатів та інших овочів і фруктів, в яких міститься вітамін A.
6
Приймайте їжу потроху і часто. Приблизно 5 - 6 разів на день. Прожевивайте ретельно, не поспішаючи.
7
Займіться фізичними вправами. Вони напевно допоможуть вам боротися з жировими відкладеннями на руках і усунути целюліт.
8
Врахуйте, що вирішити проблему целюліту можна тільки при комплексному підході. Наберіться терпіння і приготуйтеся до того, що приведення в порядок рук займе тривалий час. Але найкращою нагородою для вас стане можливість відкрити свої руки літньому сонцю, не соромлячись їх виду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=afRm3uk63wM