Як зробити укладку для середній довжини волосся.

Кожна жінка мріє мати ідеальну укладку щодня, а не тільки в особливих випадках. Однак не варто думати, що красиву зачіску може зробити тільки професійний перукар. Цілком реально створювати собі новий образ кожен день. Особливо зручно робити укладку волосся середньої довжини.
Інструкція
1
Якщо у вас стрижка з прямою чубчиком і приблизно однаковою довжиною волосся по всьому об'єму, то для створення повсякденному укладання можна використовувати випрямляч для волосся. Перед його використанням варто нанести на волосся спеціальні термозахисні кошти, які запобіжать негативний вплив високої температури і додадуть живий блиск. Таке укладання буде доречна і для роботи, і для святкового вечора. Вона виглядає дуже стильно і сучасно.
2
Для урочистого випадку та укладка потрібна незвичайна. Якщо у вас волосся середньої довжини і немає чубчика, то відповідною буде наступна укладка. Спочатку необхідно розчесати волосся на косий проділ і відокремити широку пасмо спереду. Іншу частину волосся потрібно накрутити, попередньо завдавши на неї мус для укладання. Потім укласти волосся наверх, фіксуючи їх шпильками. На незайману пасмо волосся необхідно нанести гель і розгладити її, акуратно поклавши на лоб навскоси і завівши кінці за вухо. Зафіксуйте пасмо невидимками. Таке укладання буде виглядати дуже стильно, якщо прикрасити її обідком для волосся або стрічкою.
3
Дуже проста і жіночна укладка - природні хвилі. Для цього знадобляться великі бігуді-липучки. На зволожене волосся нанесіть мус, рівномірно розподіліть за допомогою плоскої гребінця. Накрутіть волосся на бігуді до самого коріння, відділяючи досить тонкі пасма, щоб надійніше зафіксувати бігуді. Висушіть волосся природним шляхом або за допомогою фена. Зніміть бігуді і акуратно розділіть волосся пальцями. Таке укладання додасть волоссю незвичайний обсяг.
4
Для стрижок з довгою прямий чубчиком, що починається на тім'ячку, буде дуже доречна стильна молодіжна укладка. Для цього необхідно випрямити чубок за допомогою прасування для волосся. Важливо, щоб вона була ідеально пряма. Решта волосся зберіть у високий хвіст, при цьому потрібно дуже ретельно зачісувати волосся з боків і на потилиці, щоб вони лягли ідеально гладко. Волосся в хвості оповте навколо його підстави так, щоб приховати гумку, і зафіксуйте за допомогою шпильок. Таке укладання підійде для вечірки або будь-якого свята.