Як відредагувати фото у фотошопі. Як додати фарб фотографії в фотошопі.

Чи не фотографує сьогодні тільки лінивий. Цифрова фотографія дозволяє клацати кадр за кадром, не сильно замислюючись про якість майбутнього фото. Адже шлюб легко можна видалити, а серед сотень кадрів хоча б пара хороших да виявиться. Але дуже часто трапляється так, що фотографія в цілому подобається, а от якість у неї кульгає. Не варто поспішати викидати її, можна спробувати поліпшити знімок за допомогою Фотошопа.
Інструкція
1
Візьмемо випадкове фото. Наприклад, ось це.
2
Поліпшення якості фотографії завжди починається з детального її аналізу. Як ми бачимо, дана фотографія блякнула, темнувата, їй не вистачає різкості, незначні деталі, що потрапили в кадр, відволікають погляд глядача від тварини. Для початку відітнемо непотрібну частину кадру. Інструмент Crop знаходиться на панелі інструментів між пензлем і піпеткою. Затисніть праву клавішу миші і сформуйте кадр за своїм усмотренію.Следующім етапом натисніть в меню на Image - Adjustmens - Levels. У вас з'явиться вікно регулювання рівнів. Як видно, гістограма сильно зрушена вліво, що пояснює загальну недосвеченниє знімка. Посуньте повзунки під гістограмою так, щоб вони досягли її країв. Це буде виглядати приблизно так.
3
Ви відразу помітите, наскільки яскравіше став ваш знімок. Але йому не вистачає різкості. Скопіюйте шар шляхом шляхом натискання Layer - Duplicate Layer. До верхнього шару застосуєте фільтр Filter - Other - High Pass. Його параметри налаштуйте так, щоб на сірій картинці злегка вгадувалися контури зображення. Натисніть ОК, змініть режим накладання шарів Overlay. Клік правою мишею на верхньому шарі в палітрі, Megre Down.
4
В цілому фотографія стала вже відчутно краще, але якась вона занадто коричнево-зелена. Йдемо по меню Image - Adjustmens - Photo Filter. Для цієї фотографії більше підійшов Cooling Filter, він зрівноважив кольору, зробив фотографію гармонічной.Посмотрім на фотографії «до» і «після». В цілому фото стало краще. Можна, звичайно ще попрацювати над ним, приглушити вибиваються відблиски на задньому плані, при допомогу інструменту клонування заретушувати сітку огорожі, може бути злегка розмити кору дерева на передньому плані. Обробка фотографії ніколи не має єдиного алгоритму, до кожного фото необхідний індивідуальний підхід, з часом ви навчитеся визначати, яка саме обробка потрібна конкретному знімку. Уміння прийде до вас з досвідом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a-CNp7RGezg
Додаток Adobe Photoshop відноситься до найбільш просунутим програмами для створення і редагування графіки. У ньому зібрано величезну кількість інструментів, які можна використовувати і для редагування фотографій . Зрозуміло, на освоєння цього різноманіття потрібно час, але зате і результат можна отримати найкращий з доступних простому користувачеві графічних редакторів.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть Photoshop і завантажте в нього фотографію. Щоб відкрити діалог завантаження, використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + O. Цей діалог нічим, крім наявності картинки попереднього перегляду, не відрізняється від використовуваних в інших прикладних програмах.
2
Створіть копію шару з фотографією - натисніть клавіші Ctrl + J. Швидше за все, файл фотографії має формат jpg, а фоновий шар таких картинок графічний редактор захищає від змін. Створений же вами дублікат можна редагувати без обмежень, а при необхідності точно так же створити з фонового шару ще одну або декілька копій.
3
Якщо метою редагування є поліпшення якості фотографії, використовуйте секцію «Корекція» в розділі «Зображення» меню графічного редактора. В нього вміщено більше двох десятків посилань, які відкривають різні інструменти зміни властивостей зображення. Багато назви посилань досить ясно визначають, які параметри регулюються їх відкриває з їх допомогою інструментами - наприклад, «Яскравість/Контрастність», «Тон/Насиченість» та ін. Дія інших можна визначити візуально - змінюйте настройки, паралельно відстежуючи зміну зображення.
4
Для додавання різноманітних графічних ефектів в фотографію використовуйте пункти меню з розділу «Фільтр». Інструменти в ньому згруповані в окремі секції, об'єднані за методами трансформації.
5
Для додавання в фотографію мальованих елементів використовуйте інструменти з панелі, яка так і названа - «Панель інструментів». Клацання по більшості іконок на ній робить доступним додаткові настройки. Наприклад, якщо ви клікніть по значку «Інструмент кисть», на панелі «Параметри» зможете вибрати її форму, розмір, ступінь прозорості і «натиску», а за допомогою піктограми в нижній частині панелі інструментів зможете відкрити палітру вибору квітів.
6
Збереження відредагованою фотографії можливе як в форматі Photoshop (psd), так і в одному зі звичайних графічних форматів. Psd-файл зручний тим, що зберігає всі верстви і ефекти для подальшого редагування, а стандартні файли jpg, gif, png та ін. Більш пристосовані до використання в інших додатках, оскільки мають значно меншу вагу і велику сумісність з іншими програмами. Для виклику діалогу збереження використовуйте пункти «Зберегти», «Зберегти як» і «Зберегти для Web і пристроїв» з розділу «Файл» в меню редактора.