Як відпочити в Індії.

Ах, Індія, як ти манішь до себе туристів. Все дивилися індійське кіно, і воно нікого не змогло залишити байдужим до культури цієї країни. Якщо ви надумали відвідати Індію, то прочитайте, як же можна там відпочити.
Інструкція
1
Не важливо, ви вирішили летіти в Індію свої ходом або через турфірму, ви повинні продумати, що саме хочете одержати від поїздки. Хтось бажає лише пляжний пасивний відпочинок в готелі з «системою все включено», комусь хочеться, навпаки, об'їздити по всіх екскурсійним поїздкам, а треті хочуть поєднати вище перераховане.
2
Байдикування і безтурботний відпочинок можна отримати на найпопулярнішому курорті в Індії - Гоа. Вам потрібно буде лише підібрати оптимальний готель за своїми вимогам до сервісу і ціною. Білий як сніг пісок, найчистіше море зроблять ваш відпустку незабутнім! Також ви можете зайнятися дайвінгом і серфінгом - місця для цього просто ідеальні.
3
Ви можете поїхати подивитися незвичайне місце в Індії і пожити якусь кількість днів на Тибеті. Ви зможете вирішити свої духовні питання та отримати консультації від мудрих ченців. Найбільш цікаві тибетські монастирі Данкар, Табо, Лалюнг, Комік і Кі, храми Ханумана в Шимла, Бхімакалі, Біджлі-Махадео і Рагхунатха, а також найбільш відомі храми Шиви і Вішну в Бадрінатхе.
4
Аули - це один з найвідоміших індійських гірськолижних курортів. Якщо ви -поклоннік лиж або сноуборда, то відвідайте цей куточок. З грудня тут починається сезон.
5
Щоб відчути дух Індії, їдьте до столиці країни - місто Делі. Тут розташовується безліч історичних пам'яток. Місто насичений красивими храмами, різними музеями, незвичайними спорудами. По достатку музеїв Делі може посперечатися з будь-якою столицею в усьому світі. Вам потрібно буде відвідати Національний музей, Археологічний музей Червоного Форту, Меморіал Індіри Ганді з "кришталевою річкою". Місто Агра - це столиця імперії Великих Моголів. Тут зосереджені "чудеса світу" - мавзолей Тадж-Махал, Велика Фортеця Агри, мармуровий мавзолей Джахангрі-Махал, усипальниця Ітемад-уд-даули. Так що нудьгувати вам не доведеться!