Як оформити дитячу книгу.

Кожен малюк любить усе яскраве і барвисте, і це ставитися навіть до книжок, які йому читають батьки. Тому майбутні матері ще під час вагітності починають підбирати невеликі і яскраві книжки-казки, адже привчати дитину до читання потрібно починати з дитинства. Зробити таку книгу можна і самостійно, було б тільки бажання і вільний час.
Вам знадобиться
  • - набір файлів формату А5;
  • - атласна стрічка, ширина до 0,5 см;
  • - дитяча книжка;
  • - кольоровий картон;
  • - олівці, фарби, фломастери;
  • - наклейки;
  • - клей;
  • - гострі ножиці.
Інструкція
1
Підготуйте всі матеріали заздалегідь. Знайдіть барвисту, яскраву книжку з картинками, яку не шкода буде порізати. Підійде невеликого розміру (10-15 аркушів). Атласна стрічка може бути одного або кількох кольорів, все залежить від бажаного кінцевого результату.
2
Розділіть книгу на окремі листочки, акуратно розрізавши сторінки за допомогою ножиць. Сторінки використовуйте цілком або тільки окремі картинки. Також виріжте віршики, скоромовки, загадки та інше.
3
Придумайте історію, якій присвячена буде ваша книга. Постарайтеся написати її так, щоб вирізані матеріали в неї гармонійно входили. Наприклад, якщо є зображення лисиці, то вона повинна бути в оповіданні. Найкращий варіант сценарію - це книга про самого малюка, як він подорожував або грав. Відсутні слова роздрукуйте на комп'ютері.
4
Додайте вирізані матеріали на кольоровому картоні. Додайте дитячі фотографії вашої дитини. Закріпіть все за допомогою клею. Використовуйте заготовки (вірші, рядки з казки), які ви вирізали. Або виріжте окремі букви і напишіть ними казку.
5
Помістіть кожну сторінку майбутньої книги у файл. Краю скріпіть за допомогою праски. Це захистить твір від зовнішніх впливів, продовжить життя твору. Складіть разом в потрібно порядку листочки і за допомогою діркопробивача зробіть отвори. Крізь них просмикніть атласну стрічку, щоб скріпити книгу. Стрічку зав'яжіть на бантик, але надійний, який важко розв'язати. При бажанні книгу можна помістити в папку, зробити обкладинку, щоб ця річ служила довше.
6
Прикрасьте книгу яскравими і барвистими наклейками тварин, квітів або улюблених мультиплікаційних героїв. Їх можна купити в будь-якому книжковому магазині. Розмалюйте обкладинку самостійно фарбами, фломастерами або олівцями, якщо цього дозволяє папка.