Як вибрати іонізатор повітря і зволожувач.

Іонізатори та зволожувачі повітря поступово стають одні з найбільш необхідних у побуті приладів. Вони часто стають єдиним ефективним способом зберегти здоров'я в запорошених приміщеннях з сухим повітрям. Підтримка оптимального рівня вологості і свіже повітря особливо важливі для профілактики захворювань у маленьких дітей.
Інструкція
1
Для поліпшення самопочуття, зміцнення здоров'я і відновлення свіжості повітря вибирайте звичайний іонізатор. Щоб вас не турбував запах озону, він повинен бути розрахований на меншу площу, ніж приміщення, в якому ви його плануєте поставити. Соляні лампи - природні природні іонізатори, що не виділяють озону, підійдуть алергікам, астматикам, чутливим людям і дітям.
2
Іонізатор, що виділяє озон, потрібно для усунення запаху тютюну і диму. Він повинен відповідати площі приміщення і володіти електростатичним фільтром, що дозволяє легко змити осідають смолисті речовини. Іонізатор, вбудований в очищувач з Hepa-фільтром, буде незамінний в запилених приміщеннях, в сім'ях, де є алергіки і маленькі діти. Якщо ви не плануєте міняти фільтри, придбайте іонізатор з електростатичним миючим фільтром. Майте на увазі, що при роботі на посилених режимах може з'являтися запах озону.
3
Уважно вивчіть технічні характеристики приладу: рекомендована концентрація негативних іонів складає 600-50000 іонів на квадратний сантиметр. Не варто використовувати як іонізатора люстру Чижевського: цей прилад призначений для лікування, а не очищення повітря в приміщенні. Він не розрахований на використання в побутових умовах.
4
Розмір приміщення, в якому ви поставите зволожувач повітря, повинен бути трохи більше, ніж передбачено в технічних характеристиках зволожувача. При низькій вологості приміщення вибирайте зволожувач з інтенсивністю випаровування 300-400 мілілітрів на годину. При середній вологості (30-40%) достатньо буде зволожувача з інтенсивністю 200-250 мілілітрів на годину. Для локального зволоження підійде прилад з продуктивністю 50-60 мілілітрів на годину.
5
Найпопулярнішими є ультразвукові зволожувачі, які мають велику продуктивність і низький рівень шуму. Але такі прилади вимогливі до якості води: якщо ви будете нехтувати рекомендацією використовувати фільтровану воду, на меблях може періодично з'являтися білий налет.Чтоби не здійснює додаткових вкладень, придбайте традиційні зволожувачі повітря, що працюють за рахунок посиленого вентилятором повітрообміну і природного випаровування. Вони виробляють більше шуму, а й можна наповнювати звичайною водопровідною водою. Фільтр в такому зволожувачі доведеться міняти набагато рідше - раз на квартал або раз на півроку.
6
Мийка повітря, що не вимагає змінних фільтрів і працює за принципом природного випаровування, позбавить від дрібних забруднень повітря, пилу і шерсті. Парові зволожувачі ідеально підійдуть любителям кімнатних рослин: вони інтенсивно і швидко зволожують повітря, не вимагають змінних фільтрів. Єдиний їхній недолік - значне споживання електроенергії. Кліматичний комплекс варто купувати для великих, сильно забруднених приміщень. Він буде одночасно очищати, зволожувати і іонізувати повітря.
Зверніть увагу
В цьому випадку краще вибрати звичайний іонізатор повітря, але розрахований на приміщення, менша, ніж Ваше, тоді запах озону Вас не потурбує. Для особливо чутливих людей, астматиків, алергіків і в дитячу кімнату краще вибрати в якості іонізатора соляну лампу - це природні природні іонізатори, з дуже м'якою іонізацією, абсолютно не виділяють озону.
Корисна порада
Але як вибрати очищувач повітря, який прослужить багато років, буде очищати повітря в приміщенні, вирішуючи всі проблеми, пов'язані з забрудненням повітря і при цьому не буде ламатися і сильно шуміти - завдання непросте. На російському ринку сьогодні представлена така кількість кліматичної техніки Якщо додаткові витрати для Вас обтяжливі, то вибирайте безфільтрові очищувачі повітря: очищувачі повітря - іонізатори, озонатори, фотокаталітичні, електростатичні (плазмові), мийки повітря.
Жителі великих міст не з чуток знають про проблему поганої екології. Постійне вдихання забрудненого повітря призводить до того, що знижується працездатність, з'являється сонливість, млявість, погіршується загальний стан здоров'я. Цю проблему можна самостійно вирішити хоча б у межах власної квартири, купивши зволожувач і іонізатор повітря.
Інструкція
1
При покупці зволожувача в першу чергу варто визначитися з площею приміщення, яке він обслуговуватиме. Погодьтеся, що немає особливого сенсу купувати громіздкий прилад, розрахований на зволоження великого приміщення, якщо площа вашої кімнати складає 15 кв.м. До того ж не вийде використовувати один прилад для одночасного зволоження повітря у всій квартирі, його доведеться переносити з однієї кімнати в іншу.
2
Переконайтеся, що у вибраній вами моделі передбачена така зручна функція, як підтримання вологості на певному рівні. Вона дозволить контролювати рівень вологості в приміщенні, не допускаючи виникнення зайвої вогкості.
3
В компактних увлажнителях резервуар для води невеликого розміру, до 5 літрів. Такого об'єму цілком достатньо, щоб прилад працював протягом ночі. Переконайтеся, щоб весь об'єм повітря в кімнаті проходив через зволожувач хоча б 2 рази за годину.
4
Як правило, зволожувачі повітря вельми економічні, але якщо ви хочете, щоб зволоження відбувалося інтенсивніше, слід вибирати моделі з більш високою потужністю.
5
Вибираючи іонізатор и, слід зупинити свій вибір на невеликих компактних приладах, спеціально призначених для невеликих приміщень. Головним критерієм покупки іонізатор а є концентрація випускаються їм іонів. Так, найоптимальнішим для здоров'я людини є концентрація 600-5000 іонів/см3. Не варто купувати більш потужні прилади, так як підвищена іонізація повітря може не найкращим чином впливати на людський організм.
6
У сучасних іонізатор ах передбачені такі додаткові функції, як ароматизація, підсвічування, воздухоочистки. Однак такі моделі коштують істотно дорожче і відчутної користі не приносять: під час очищення повітря в фільтрі затримається лише незначна частина пилу, а ароматизація повітря хімічними речовинами може не самим позитивним чином позначитися на вашому здоров'ї.