Як вивести запах бензину з одягу.

Дуже часто трапляються такі неприємності, як плями бензину на одязі. Це може статися під час ремонту або заправки автомобіля. Але після того, як ви позбулися плями, різкий і стійкий запах бензину і раніше залишається. Так як же його вивести і чи можна вивести взагалі?
Вам знадобиться
  • - рідкий миючий засіб;
  • - сіль;
  • - сода;
  • - кондиціонер для білизни.
Інструкція
1
Існує один простий спосіб, який допоможе позбавити ваші речі від неприємного бензинового запаху. Але цей метод не дає 100% -ної гарантії. Іноді достатньо лише добре провітрити одяг на свіжому повітрі, наприклад на вулиці або на балконі і через два дні неприємні запахи підуть. Однак тут є одне але, якщо запах дуже сильний, то сусіди можуть поскаржитися, а так не хочеться псувати з ними відносини.
2
Поперіть одяг з додаванням рідкого миючого засобу, наприклад, для посуду. Воно чудово знищує жир і повинно впоратися з плямою від бензину. Але варто знати, що вода, в якій ви будете прати, повинна бути холодною. Після того, як ви ретельно прополоскали річ, залийте її теплим концентрованим розчином миючого засобу і залиште на ніч в тазу.
3
Після цього можна покласти річ в пральну машину. Насипте в основний відсік порошок, дві столові ложки солі і таку ж кількість соди. Не варто хвилюватися за ваші речі, з ними нічого страшного не трапиться, вони тільки краще відперуться. Не забудьте налити кондиціонер для білизни в спеціально відведений для нього відсік. Після всіх цих дій запах бензину повинен зникнути або стане ледве відчутним. Але він пропаде остаточно після повторної прання.
4
В супермаркетах і гіпермаркетах можна знайти в продажу хороший порошок, який видаляє сильні забруднення, такі як масло і бензин. Коштує він звичайно дорого, але це варто того. Якщо ви не знаєте, який порошок краще вибрати, і він це, тоді зверніться до продавця-консультанта, він дасть всю необхідну інформацію і допоможе підібрати потрібний засіб.
5
Якщо ж всі вищеперелічені рекомендації не допомогли, тоді можете звернутися в хімчистку, там вам напевно зможуть допомогти, але й вони не гарантують стовідсоткового усунення запаху бензину.