Як засунути кораблик в пляшку. Як засовують кораблики в подарункові пляшечки відео.

Серед майстрів з виготовлення кораблів в пляшках ходить професійно-сленговий термін, що позначає розміщення моделі в скляній тарі. Звучить він, погодьтеся, смішно: «запузиріваніе». Але скільки праці має на увазі під собою це слово! Існує, як мінімум, півтора десятка способів створення крихітного шедевра, вражаючого уяву, всередині пляшки.
Вам знадобиться
  • Сірники, зубочистки, дерев'яні шпажки, липовий брусок, клей, столярний лак, епоксидна смола, барвники.
Інструкція
1
Щоб помістити кораблик в пляшку, його все-таки треба побудувати. Вся «фішка» в тому, що розміри корабля в зборі повинні бути непорівнянні з пропускною здатністю горлечка обраної вами пляшки, все має просто кричати про те, що корабель не міг потрапити всередину!
2
Щоб домогтися такого ефекту, виготовте збірну модель корабля. Для цього зробіть спочатку його окрему підводну частину, надводну, усі щогли і такелаж, все це повинно бути виготовлено окремо, точно підігнано. Розміри елементів корабля потрібні такі, щоб усі запчастини, взяті разом в один щільний «пучок», пролазили в горлечко обраної пляшки. Потім зробіть шарніри для щогл, як показано на кресленні, попередньо вдягнувши на щогли колечка кембріков, які після з'єднання щогл з корпусом ви опустите так, щоб приховати з'єднання. Бажано пофарбувати весь рухомий вузол з кембриком в один колір для маскування.
3
Якщо ви вибрали пляшку з-під міцного алкоголю без барвників, її не варто мити зовні, вона і так досить чиста для вашої мети. Заткнувши пляшку пробкою, опустіть її в тару з окропом, щоб відстали етикетки, акцизні марки і т.д. Прозора плівка легко знімається, якщо підчепити її кут ножем. Змийте залишки клею в дуже гарячій воді ганчіркою з миючим засобом.
4
Коли вся модель корабля буде в зборі, займіться створенням «бурхливого моря». Для цього в наповнювач епоксидної смоли видавіть кілька крапель пасти з стрижня кулькової ручки зеленого або синього кольору, гарненько перемішайте, додайте закріплювач, ще додайте трохи спирту, щоб суміш довше застигала, наберіть в одноразовий шприц максимального обсягу отриману суміш, насадите на носик шприца трубочку підходящого розміру, щоб доставити рідину всередину пляшки. Видавіть смолу в пляшку, принаймні її застигання намагайтеся створити хвилі, натискаючи на поверхню вигнутій дротиком з бусинкою на кінці, поки рідкі хвилі не почнуть зберігати свою форму.
5
В поверхня «моря» вдавите підводну частину корпусу корабля, так, щоб вона виступала над поверхнею на 0,5-1,5мм. Коли смола застигне, на підводну частину корабля наклейте складений верх моделі. Чекаючи ще раз повного висихання клею, спробуйте натягнути застигає масу епоксидної смоли на борту корабля в вигляді накочуючись хвиль.
6
Витягаючи нитки, підійміть щогли в їх природне положення. Опустіть кембрики на шарніри для маскування місць з'єднання. На зволіканні з бусинкою на кінці доставте до шарнірів по крапельці клею, який зафіксує щогли у вертикальному положенні. Дочекайтеся повного висихання клею, потім заткніть пляшку пробкою і займіться доданням сувеніру товарного виду: підставкою, оформленням пробки, підсвічуванням.